Предложения - обсуждения по ЧУ-2014

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Відповісти
Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Предложения - обсуждения по ЧУ-2014

Повідомлення Президиум ФДС » Вів березня 18, 2014 12:30 pm

Президиум ФДСУ предлагает рассмотреть и обсудить возможные варианты проведения Чемпионата Украины в 2014 году.
Обстоятельства и сложности понятны, особо на них останавливаться смысла нет. Уверенности в реальности проведения Чемпионата в этом году, естественно, тоже нет. Но дабы не терять оптимизма, спортивного духа и возможности, буде она представиться, рассмотреть варианты мы, по крайней мере, можем. Варианты такие:
1. Велыка круча, аэробуксировка. Плюсы: можно хорошо полетать. Минусы: легального чемпионата не получиться, перспектива регистрации буксировщиков неопределенная.
2. Болгария, Сопот. Плюсы: реальность организации, местная инфраструктура налажена, многие наши пилоты там бывали, не сильно далеко, не очень дорого. Минусы: заграница, нужны визы, далеко, дорого :)
3. Одаив: Плюсы: не далеко, не дорого. Минусы: погода, сложность организации, близость аэропорта.
4. Словения, Толмин. Плюсы: те же, что и у Болгарии, даже лучше. В прошлом году там собралось около 15 украинских пилотов. Минусы: те же, что и у Болгарии, плюс дальше, дороже, условия по-сложнее.
5. Крым. Без комментариев. Не так просто выбросить этот вариант из головы. А вдруг..
6. Другие? Донецк, Запорожье, Днепропетровск, Черновцы?
Ждем предложений, комментариев (по сути вопроса).

Михаил Гладышев
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Re: Предложения - обсуждения по ЧУ-2014

Повідомлення Михаил Гладышев » Вів березня 18, 2014 1:12 pm

В Знаменке вроде доделывают инструкцию на аэродром.
Плюсы - зона большая.
Минусы - организаторов нет.
Полетать на дельтаплане хотите? Это просто.
http://www.sky.crimea.ua" target="_blank
+797886930триодин
+3805090685ноль шесть

napets
Мастер спорта ;-))

Повідомлення napets » Чет березня 20, 2014 7:47 pm

Президиум ФДС писав:...Минусы: легального чемпионата не получиться, перспектива регистрации буксировщиков неопределенная...
И так будет ещё долго,пока неначнём сами действовать.Больше это некому ненужно.
Объединившись с парафедирацией(у них паралёт тоже в незакона)"наступать" на минестерство "молоді і спорту"и нового министра,яросного борца с корупцеей,с предложением упростить "пакет документов и разрешений".Ещё лучше,полёты для спорта-под юресдикцыю федерацыи,для "большых полётов"-пожалуйста в Украэрорух.
З.Ы.К этому сезону может не успеем,но на второй...

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Чет березня 20, 2014 9:34 pm

napets писав: И так будет ещё долго,пока неначнём сами действовать.Больше это некому ненужно.
Объединившись с парафедирацией(у них паралёт тоже в незакона)"наступать" на минестерство "молоді і спорту"и нового министра,яросного борца с корупцеей,с предложением упростить "пакет документов и разрешений".Ещё лучше,полёты для спорта-под юресдикцыю федерацыи,для "большых полётов"-пожалуйста в Украэрорух.
Вопросы мотодельт минмолодьспорт решать не будет. Нужно идти в департамент АОН скорее всего. А вообще с мотодельтами не так все и сложно - как показывает опыт Шовкоплясов. Главное хотеть.
Вот с желающими проблема...

napets
Мастер спорта ;-))

Повідомлення napets » Чет березня 20, 2014 10:47 pm

Не с желающими,а с "ценой вопроса".А на счёт "главное хотеть" я ж говорю-там забрать,тут отдать,или 50/50,или упростить.
Этоже федерацыя спорта,министерство должно способствовать,или оно шашками занимается.
А у Вас мысли,как у настоящего чиновника,говориш "главное хотеть", а в глазах сразу долары.Вектор мысли поменяйте.

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » П'ят березня 21, 2014 12:03 am

Хм, нужно этот разговор в другую тему выносить.
napets писав:Не с желающими,а с "ценой вопроса"
Что значить с ценой вопроса? Учить на МДП бесплатно никто никого не будет. Очень дешевый вариант
только по себестоимости будет примерно €30/час (кто знает более реальную цифру поправьте). Но кажется мне что в реальной коммерческой школе нужно говорить о суме примерно €100/час. Ну и собственно линк это и подтверждает - http://www.ulm-alpes-ardeche.net/ecole_en.htm.

По сути, Иваном Шовкоплясом была валидирована школа в Польше. http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,7050.0.html вот все детально расписано. Все желающие могли там пройти обучение и получить лицензию которая признавалась бы в ДАС автоматически. Сколько человек там захотело учиться? Есть кто, кто там отучился и получил лицензии? Кроме автора топика на ukraviaforum-e?
Этоже федерацыя спорта,министерство должно способствовать,или оно шашками занимается.
Мотодельты к ФДСУ вроде как отношения не имеют.
А у Вас мысли,как у настоящего чиновника,говориш "главное хотеть", а в глазах сразу долары.Вектор мысли поменяйте.
Эм, мы ж знакомы можно и на "ты". А печальная правда жизни в том, что любая авиационная деятельность требует вкладывания значительных ресурсов (деньги, время и т.д.) и сделать с этим ничего нельзя, кроме как самому найти способ получать эти ресурсы в достаточном количестве для занятия авиацией.

napets
Мастер спорта ;-))

Повідомлення napets » П'ят березня 21, 2014 11:43 pm

Павло!Переключися!Яка ситуація сьогодні ми всі знаєм.
А щоб не було
PM_ pilot писав:... А печальная правда жизни ...
Потрібно з тим щось робити.Тут проблема не в навчанні(за які гроші і в якій крайні),а в цілій купі,нам непотрібних паперів.
Що потрібно буксировщику на цьогорічний чемпіонат?Нічого!Сів і потянув.Мотодельта є,пілот є.Но!нільзя!Тому що нема бумагів з Льзя,які коштують стільки,скільки та мотодельта з навчанням впридачу. :ps_ih: Вкладати стільки бабла щоб потарахкотіти над полем-це нонсенс!А ВЛЕК чого стоє.Водій автобуса,який везе 50 пасажирів,проходить звичайну водійську медкомісію 1раз на 2 роки,а мотодельті ВЛЕК подавай :wo_ol: І т.д і т.п.Тому і бажаючих не виявилося.

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Суб березня 22, 2014 12:56 am

О, впізнав.
Ем, ти взнавав про вартість? Чи так пишеш, з чуток?
Я питаю, бо я не можу сказати що я знаю тему на 100%, але читаючи форуми ніби як проблему трохи розумію.
З того що, я знаю однією з основних проблем з мотодельтами є відсутність навчання в Україні що тягне за собою неможливість отримати ліцензію пілота для МДП, та літати легально. З навчанням проблема ніби в тому що нема сертифікованих мотодельт для навчання.
От якраз питання з навчанням, Іван Шовкопляс і вирішив валідувавши польську школу в Україні -
тобто ліцензія пілота яке було видане тією школою автоматично визнавалось ДАС України. Це давало можливість літати цілком легально. Наразі правда сертифікав виданий для тієї школи уже закінчився, а
відповідно і валідація школи також. Тому потрібно починати весь процес валідації школи спочатку.
А отримати сертифікат льотної придатності на МДП та зареєструвати його ніби цілком реально. Десь читав опис процедури.
І люди які мають пілотське і можуть літати легально в Україні є. Головне якраз хотіти.

А стосовно паперів - ну так ідемо в Європу. І треба рухатись в бік легалізації польотів, а не в бік партизанки. Спробуй там політати на мотодельті без документів, страховки і т.д. Навіть для польотів
на безмоторному крилі в деяких країнах потрібно мати страховку для компенсації шкоди третім особам.

napets
Мастер спорта ;-))

Повідомлення napets » Суб березня 22, 2014 11:48 pm

PM_ pilot писав: Ем, ти взнавав про вартість? Чи так пишеш, з чуток?
Постійно читаю і сусідній форум мотодельщиків(там жвавіше),а ситуація в нас такаж.
PM_ pilot писав:А стосовно паперів - ну так ідемо в Європу. І треба рухатись в бік легалізації польотів, а не в бік партизанки.
Це наші закони і чиновники заганяють нас в партизанку.
PM_ pilot писав:Наразі правда сертифікав виданий для тієї школи уже закінчився, а
відповідно і валідація школи також. Тому потрібно починати весь процес валідації школи спочатку.
:wo_ol: Шо?пілот літати розівчився?Наша песня хороша,начінай сначала. :-) А літати коли?
Павло,є такий вислів:"Не виплатиться шкіра за виправу"
Одним словом-як класно,що ти не чиновник!
----------------------------------------------------------------
P.S.То може ти,виявиш бажання,зробиш пакет документів буксировщику на ЧУ-2014 і мені заодно.Особисто я,обіцяю затягувати тебе до пенсії безплатно,будь-коли і будь-скільки.
Тільки не починай.Це ж просто.Всього-на-всього лише бажання :-)

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Нед березня 23, 2014 1:02 am

napets писав: Це наші закони і чиновники заганяють нас в партизанку.
napets писав: :wo_ol: Шо?пілот літати розівчився?Наша песня хороша,начінай сначала. :-) А літати коли?
Ем, можна взнати коли "він" навчився літати? Де? І по якій програмі? На яких підставах "кропить" поля,
катає пасажирів за гроші? Хто буде компенсувати збитки - якщо щось станеться?
napets писав: Одним словом-як класно,що ти не чиновник!
І не планую ним бути. Але є законодавство і я особисто вважаю що його треба дотримуватись, незалежно від того чи подобається воно мені чи ні. Для зміни законодавства існують окремі методи, якими і потрібно користуватись.
napets писав: P.S.То може ти,виявиш бажання,зробиш пакет документів буксировщику на ЧУ-2014 і мені заодно.Особисто я,обіцяю затягувати тебе до пенсії безплатно,будь-коли і будь-скільки.
Тільки не починай.Це ж просто.Всього-на-всього лише бажання :-)
Якщо/коли я захочу літати на МДП, буду іти по цьому шляху, якщо до того часу ситуація в правовому полі не зміниться. І стратегія моя буде ідентична до стратегії Шовкоплясів - отримати легальне пілотське, далі хто хоче може за свій кошт вчитись в школі до тих пір доки буде дійсним сертифікат цієї школи. А платити за навчання в школі? З якої радості? Нє, ну якщо я раптом стану мільйонером...

До речі от таке зустрічне питання - чому нема такої проблеми у пілотів літаків. Люди або мовчки партизанять розуміючи де і як вони порушують закон, або вчаться (приблизна вартість $10000) і потім легально літають.

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Вів квітня 01, 2014 12:48 pm

PM_ pilot писав:
napets писав: И так будет ещё долго,пока неначнём сами действовать.Больше это некому ненужно.
Вопросы мотодельт минмолодьспорт решать не будет. Нужно идти в департамент АОН скорее всего. А вообще с мотодельтами не так все и сложно - как показывает опыт Шовкоплясов. Главное хотеть.
Вот с желающими проблема...
Ось, цікава тема у колег по крилу http://www.ukraviaforum.com/index.php/topic,9107.0.html

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість