Опитування про формат Кубка України на 2016 р.

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Які варіанти формату заочних змагань на 2016 рік є для вас прийнятними?

Опитування закінчилось Чет грудня 17, 2015 12:31 pm

1. Я хочу літати класичний ЗКУ з заявкою на політ.
9
23%
2. Я хочу літати ЗКУ без заявок (у форматі Xcontest)
9
23%
3. Я хочу літати змішаний ЗКУ з понижуючим коефіцієнтом для польотів без заявки.
8
20%
4. Я хочу літати без заявок з маршрутами по зазадалегідь заявленим ППМ.
5
13%
5. Я хочу літати змішаний ЗКУ з понижуючим коефіцієнтом для польотів без заявки з маршрутами по зазадалегідь заявленим ППМ.
5
13%
6. Я хочу два змагання - з заявками і без заявок. Братиму участь в обох.
0
Немає голосів
7. Свій варіант (вказати, який саме)
0
Немає голосів
8. Мене не цікавлять он-лайн змагання.
4
10%

Всього голосів: 40

Raven
МСМК ;-)))

Re: Опитування про формат Кубка України на 2016 р.

Повідомлення Raven » Сер грудня 16, 2015 11:07 am

YeT писав: Как квалифицированный болельщик, считаю, что классический ЗКУ отлично продуман и улучшать его - только портить. Но на данном этапе, если организаторы не против, можно в виде эксперимента сделать шаг назад:

- сделать все полеты постзаявочными по заранее опубликованным поворотникам, расположенными, скажем, не ближе 10 км друг от друга;
- безППМная открытая дальность (или она и так есть?);
- разрешить присоединяться к соревнованию в любой момент по ходу сезона после уплаты стартового взноса и передачи поворотников;
1) П.4 голосования. Это нормальный компромисс - есть ППМ-ы, есть фактический маршрут, можно считать результат по тому-же алгоритму, что и предварительно заявленный маршрут.
2) Посмотри предыдущее Положение : http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic.php?f=5&t=10964 Такое упражнение есть.
3) Присоединяться можно в любое время.
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Сер грудня 16, 2015 12:44 pm

Проголосовал за один пункт - 5). Так как считал и считаю этот пункт здравым компромиссным решением.
В принципе, мог-бы проголосовать за 1) и 4), но для решения таких вопросов считаю, что должен быть принцип "один человек - один голос".
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Сер грудня 16, 2015 2:09 pm

Raven писав:Проголосовал за один пункт - 5). Так как считал и считаю этот пункт здравым компромиссным решением.
В принципе, мог-бы проголосовать за 1) и 4), но для решения таких вопросов считаю, что должен быть принцип "один человек - один голос".
Метою голосування є підрахунок потенційних учасників у варіантах змагань 1,2,3 і т.д. Тому і дається можливість голосування за декілька варіантів. У твоєму випадку для нас важливо, що ти взяв би участь у варіантах 1, 4 і 5.
Тобто, якщо ми проводимо класичний ЗКУ - то в нас уже потенційно 10 учасників, якщо у варіанті №4 - то 7 (з урахуванням Віті Мороза) і т.д.

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » Чет грудня 17, 2015 10:37 am

Голосував за старий порядок (п.1), хоча, навіть не мав приводу/можливості їм користуватись. Так, він не сильно зручний, але максимально наближений до духу саме змагань, а не фріфлаю. При тому, що в 1 день вдасьться спробувати продлетіти лише 1 маршрут, вважаю, що його складнощі процедури п.1 не будуть перешкодою
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » П'ят грудня 18, 2015 11:20 am

Всім дякуємо за участь!
Спробуємо цього року зробити два змагання: з польотами без заявок та із заявками. Кількість залікових польотів зменшиться до 4-х (раніше було 6). Таким чином у всіх бажаючих буде можливість встигнути показати результат у двох змаганнях.
Закликаю противників того чи іншого формату все-таки взяти участь у обох змаганнях. Можливо, так ви краще зрозумієте своїх опонентів. Плюс - новий досвід. :-):

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість