Парламентські слухання про розвиток фізкультури і спорту

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Парламентські слухання про розвиток фізкультури і спорту

Сообщение Юля » Ср мар 23, 2016 6:35 pm

Вперше з 1998 року ВР провела слухання на тему розвитку спорту. Назва - "Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізаці влади". Я була від нашої федерації.
Наскільки я зрозуміла, ВР хоче збільшити пріорітет масового спорту (раніше основна увага приділялася спорту вищих досягнень). На нас це навряд чи особливо вплине, бо ми не є масовим видом спорту. Але з виступів голів райрад я вкотре зрозуміла, що їм таки потрібні якісь спортивні події на місцях для звітування, що вони проводять спортивну діяльність. Тому треба старатися це використовувати і заручатися будь-якою підтримкою місцевої влади, а вони хай нами звітують.
Взагалі представників районних чи міських рад було дуже мало, незважаючи на тему децентралізації. По-моєму, аж два голови і кілька заступників голів міських та селищних рад. Несподівано серед них був голова Гребінківської райради, більшу частину виступу якого зайняло описання якогось мега-спорткомплексу і скільки там кортів, душових та інших бігових доріжок. Наскільки я зрозуміла, їм нема за що все те утримувати. Навів перелік змагань, які у них проводяться, але нас не згадав.
Виступали президенти різних федерацій, просили фінансування. ПІднімалась тема законопроекту, який би сприяв меценатству (податкові пільги для спонсорів і т.д.)

Таке.
Юля
МСМК ;-)))

Вернуться в Дела федеративные