Ліцензії ФАІ

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Re: Ліцензії ФАІ

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 6:17 pm

Raven писав:
Ruslan Bushchak писав:У польских пилотов, нет ничего написанного в лицензии, что умеет буксироваться. Но можно такую бумажку получить у инструктора, что умеет. если надо на соревнования. А так по нормальному, то все выглядит так само как у Вас. Все друг-друга знаю, как облупленных и знают, что ты можешь или нет?
Как выглядит эта бумажка, которую может выдать инструктор? И какую бумажку имеет буксировщик на мотодельтаплане? Ему кто такую бумажку дает?
У меня такой бумаги нет, мне она не нужна. Как она выглядит, тоже не знаю, но если надо могу узнать. Какую бумагу имеют буксировщики, тоже не знаю. Кто выдаёт им её, тоже не знаю, не интересовался этим. Но если надо могу узнать. А зачем?
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T
SOL Sycross One LTF/EN - B

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Пон лютого 27, 2017 6:36 pm

Юля писав:Ну, є бажання - робіть. Ще мене цікавить, який буде механізм призупинення дії свідоцтва, у разі потреби?
А як зараз?
По ідеї -при дочасному припиненні дії свідоцтва пілот повинен повернути документ. Але як його заставити? Причому незалежно від форми свідоцтва? Хіба що оголосити, що свідоцтво недійсне і викреслити з бази. І все.

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Пон лютого 27, 2017 6:43 pm

Ruslan Bushchak писав:У меня такой бумаги нет, мне она не нужна. Как она выглядит, тоже не знаю, но если надо могу узнать. Какую бумагу имеют буксировщики, тоже не знаю. Кто выдаёт им её, тоже не знаю, не интересовался этим. Но если надо могу узнать. А зачем?
Можешь узнать? Может ссылка есть на те документы, по которым обилечивает ваша авиационная администрация МДП-буксировщиков? Нужно для понимания алгоритма как это работает в странах ЕС.
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 6:58 pm

Raven писав:
Ruslan Bushchak писав:У меня такой бумаги нет, мне она не нужна. Как она выглядит, тоже не знаю, но если надо могу узнать. Какую бумагу имеют буксировщики, тоже не знаю. Кто выдаёт им её, тоже не знаю, не интересовался этим. Но если надо могу узнать. А зачем?
Можешь узнать? Может ссылка есть на те документы, по которым обилечивает ваша авиационная администрация МДП-буксировщиков? Нужно для понимания алгоритма как это работает в странах ЕС.
Ok
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T
SOL Sycross One LTF/EN - B

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 7:39 pm

Yaroslav писав:
Юля писав:Ну, є бажання - робіть. Ще мене цікавить, який буде механізм призупинення дії свідоцтва, у разі потреби?
А як зараз?
По ідеї -при дочасному припиненні дії свідоцтва пілот повинен повернути документ. Але як його заставити? Причому незалежно від форми свідоцтва? Хіба що оголосити, що свідоцтво недійсне і викреслити з бази. І все.
Хороше питання. При дочасному - ніяк не примусиш. мабуть, саме тому термін дії і ввели. У крайньому випадку, сідоцтво у дискваліфікованого пілота буде "діяти" лише кілька років. А у випадку чого - все одно ж запит до федерації прийде. якщо у реєстрі воно відмічене як недійсне - то до нас питань не має бути. я так розумію...

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Пон лютого 27, 2017 8:01 pm

Ruslan Bushchak писав: У польских пилотов, нет ничего написанного в лицензии, что умеет буксироваться. Но можно такую бумажку получить у инструктора, что умеет. если надо на соревнования. А так по нормальному, то все выглядит так само как у Вас. Все друг-друга знаю, как облупленных и знают, что ты можешь или нет?
Хм, Гжегож Цедро, мені казав що якраз для пілота дельтапланериста такий допуск він зробити не може. А от для моторного без проблем, оскільки на МДП у нього є ліцензія інструктора. А якщо я не помиляюсь, то єдиною особою в Польщі хто має ліцензію інструктора на ДП є Анджей Біньковскі.

Вітек має чеську ДП ліцензію, і він колись говорив про те щоб запросити Мартіна Бібко (його інструктора) до нас в Лєшно щоб той йому офіційно "зробив" допуск до АБ. Але самої ліцензії я не бачив, тому не знаю як вона виглядає.

Masha
1 разряд ;-)
Контактна інформація:

Повідомлення Masha » П'ят травня 26, 2017 10:40 pm

Каковы на данный момент требования для получения лицензии?
Для пилота не занимающегося аэробуксировкой.

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Суб травня 27, 2017 6:30 pm

Masha писав:
П'ят травня 26, 2017 10:40 pm
Каковы на данный момент требования для получения лицензии?
Для пилота не занимающегося аэробуксировкой.
Я так розумію, мова йде про спортивну ліцензію ( тобто ліцензію ФАІ ) ?
В загальному:
1. Пілот може просити ліцензію ФАІ у національних комітетах ( в Україні - ВФДСУ ) за ознаками громадянства чи резиденства ( проживання більше 50% часу протягом року ).
2. Для цього він повинен бути членом відповідної Федерації.
3. Він повинен мати національне свідоцтво пілота ( без нього спортивна ліцензія не дійсна ).
4. Він повинен сплатити внесок ФАІ ( тобто оплатити внесок у Федерацію, що дає дозвіл на отримання ліцензії ).
5. Після цього Федерація включає його в списки валідних ліцензій ФАІ від даної федерації. Перевірити наявність себе у списках можна на відповідних ресурсах ФАІ. Також може бути виданий паперовий документ, але його валідність підтверджується тільки через інтернет- ресурси ФАІ.
Спортивна ліцензія діє до кінця року в якому була видана.

Факт аеробуксировки для даної ліцензії значення не має.

Masha
1 разряд ;-)
Контактна інформація:

Повідомлення Masha » Нед травня 28, 2017 9:43 am

Слышала, что раньше требованием было участие в ЧУ или кубке Гриненко.
Сейчас с этим как?

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Пон травня 29, 2017 10:01 am

Masha писав:
Нед травня 28, 2017 9:43 am
Сейчас с этим как?
ФАІ цього не вимагає... )

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Вів травня 30, 2017 8:08 pm

Yaroslav писав:
Пон травня 29, 2017 10:01 am
Masha писав:
Нед травня 28, 2017 9:43 am
Сейчас с этим как?
ФАІ цього не вимагає... )
Маленька коректива ( не працював офіційний сайт, то був недодивився... ):
Вимоги для отримання ліцензії ФАІ: http://fds-ukraine.org/documents/102-fai-license
Вимоги для отримання свідоцтва пілота: http://fds-ukraine.org/documents/117-qualification
Порядок отримання свідоцтв: http://fds-ukraine.org/documents/100-gkk
Адреса, на яку подаються заявки: http://fds-ukraine.org/join (тобто: fds.ukraine_пес_gmail.com ).

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей