Ліцензії ФАІ

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Re: Ліцензії ФАІ

Повідомлення Ruslan Bushchak » Нед лютого 26, 2017 10:44 pm

YP писав:Взагалі, цим має займатись Громадська Кваліфікаційна Комісія (ГКК). По факту, всі бланки на сьогодні знаходяться у Президента ВФДСУ ( tyt на форумі).
Я, як секретар ГКК, піднімав серед членів Президії питання якісного друку бланків Свідоцтв, пообіцяли вивчити варіанти і ціни, але далі питання не зрушило.
Як на мене, бланки Свідоцтв слід віддрукувати типографським способом і воно повинно мати вигляд картки. Після видачі, за бажанням, його можна заламінувати. Додаток, для зручності, мав би бути у вигляді книжечки такого ж формату.
Блін я нічого з того шо ти написав, не зрозумів. Книжка, ламінат і так далі. Як для мене то якась фігня повна. Для чого так заморочуватись? Чи не можна зробита таку як мають парапланеристи? Чого так не зробити? Чму в нас повинно все буди через одне місце? Я перепрошую може я щось не докіньця зрозумів?
Я говорив з Олександром Колесником і він мені сказав, що може дати образець, такий як в парапланеристів і фірму, яка робить в Київі такі пласмасові карточки. Чому би не зробити такі самі, тілки написати Федерація Дельтапланеризму України. Обясніть нормально, чому так не можемо зробити?
http://npfu1.a-green.biz/wp-content/upl ... mples1.jpg
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T
SOL Sycross One LTF/EN - B

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Пон лютого 27, 2017 12:00 am

Так прийнято в авіації. Є Свідоцтво, яке видається якомусь спеціалісту і містить його персональні дані. Які не змінюються з часом. Тому Свідоцтво можна ламінувати. І є Додаток до Свідоцтва. В Додатку до Свідоцтва вказуються рейтинги (кваліфікаційні дані), тобто до яких робіт має допуск той чи інший спеціаліст/пілот і до якого часу діє той чи інший допуск. Ці рейтинги можуть бути в результаті переатестації продовжені, доповнені або ні. Така система кваліфікації авіаційного персоналу загальноприйнята в усьому світі. Те, що роблять парапланеристи - то рішення і справа самих парапланеристів. Без коментарів.

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 1:02 am

YP писав:Так прийнято в авіації. Є Свідоцтво, яке видається якомусь спеціалісту і містить його персональні дані. Які не змінюються з часом. Тому Свідоцтво можна ламінувати. І є Додаток до Свідоцтва. В Додатку до Свідоцтва вказуються рейтинги (кваліфікаційні дані), тобто до яких робіт має допуск той чи інший спеціаліст/пілот і до якого часу діє той чи інший допуск. Ці рейтинги можуть бути в результаті переатестації продовжені, доповнені або ні. Така система кваліфікації авіаційного персоналу загальноприйнята в усьому світі. Те, що роблять парапланеристи - то рішення і справа самих парапланеристів. Без коментарів.
І я далі нічого не зрозумів, шо ти Юра, тут мені пишиш. Я просто запитав, чому ми не можемо зробити, таку саму ліценцію, як мають парапланеристи? Одна пласмасова карточка і всьо!!! Не треба нічого закатувати в салафан і носити з собою цілу сумку зошетів з допусками і так далі. Я ще раз питаю, чому ми не можемо зробити одну таку малесеньку карточку, як мають парапланеристи? Що нам мішае так само зробити? Що? Конкретно, що?
А відносно порівняння дельтапланеристів і парапланеристів, то як порівняти муху і слона!!!
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 6:12 am

Ruslan Bushchak писав:
YP писав:Так прийнято в авіації. Є Свідоцтво, яке видається якомусь спеціалісту і містить його персональні дані. Які не змінюються з часом. Тому Свідоцтво можна ламінувати. І є Додаток до Свідоцтва. В Додатку до Свідоцтва вказуються рейтинги (кваліфікаційні дані), тобто до яких робіт має допуск той чи інший спеціаліст/пілот і до якого часу діє той чи інший допуск. Ці рейтинги можуть бути в результаті переатестації продовжені, доповнені або ні. Така система кваліфікації авіаційного персоналу загальноприйнята в усьому світі. Те, що роблять парапланеристи - то рішення і справа самих парапланеристів. Без коментарів.
І я далі нічого не зрозумів, шо ти Юра, тут мені пишиш. Я просто запитав, чому ми не можемо зробити, таку саму ліценцію, як мають парапланеристи? Одна пласмасова карточка і всьо!!! Не треба нічого закатувати в салафан і носити з собою цілу сумку зошетів з допусками і так далі. Я ще раз питаю, чому ми не можемо зробити одну таку малесеньку карточку, як мають парапланеристи? Що нам мішае так само зробити? Що? Конкретно, що?
А відносно порівняння дельтапланеристів і парапланеристів, то як порівняти муху і слона!!!
А як у ту карточку вписувати кваліфікацію пілота, якщо вона змінилася? У нашому варіанті для цього є спеціальне місце у додатку. Також можна вписати допуск до буксировки.

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Пон лютого 27, 2017 8:44 am

Руслане, у нас кращий варіант тим, що він дозволяє дізнатись про кваліфікацію пілота. А інакше, навіщо потрібно Свідоцтво?
Розмір документів так само компактний.

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Пон лютого 27, 2017 11:43 am

У париків, як я розумію, вся кваліфікація і допуски теж вказані у документі. При зміні кваліфікації - просто видається новий документ. До речі - не самий гірший варіант, не так часто та кваліфікація міняється. І деколи видати новий документ і переслати пілоту є простішим, аніж отримувати від нього старий, вписувати нові допуски і відсилати назад. Я особисто, якщо вирішимо змінити цю систему, буду за варіант париків...

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 12:59 pm

Yaroslav писав:У париків, як я розумію, вся кваліфікація і допуски теж вказані у документі. При зміні кваліфікації - просто видається новий документ. До речі - не самий гірший варіант, не так часто та кваліфікація міняється. І деколи видати новий документ і переслати пілоту є простішим, аніж отримувати від нього старий, вписувати нові допуски і відсилати назад. Я особисто, якщо вирішимо змінити цю систему, буду за варіант париків...
Нарешті, хоть одна людина, має нормальний підхід до простої форни документу.
Я говориз Олексійом, той шо на фото, то Олексій мені сказав, що може Вам дати, такий самий зразок, як в парапланеристі, трошку поміняете текст і вже можна робити такі ліцензії. Для чого так запарюватись з різними дозвілами?
Відносно змін в ліцензії, то Славік вже все написав і я то підтвержую, що просто напросто робиш нову пласмаску і все.
А то хто вміє буксироватись, то на придумуйте ровер, пілоті, які вміють буксіроватись, то можна порахувати на одній руці + декілька переляканих!!! Як шо я не помиляюсь то в Вас є тільки два місьця де буксірують і напевно всі знають хто шо може? Пілот сам повинен розуміти, що з буксіровкою немає жартів а не, то шо буде написано на папері!!!
Не треба придумувати комісій, тестів, чи ше якусь фігню, щоб Вам здавалось, що пілот буде щасливіший, дякувати Вашим ідеям!!! Не треба, не мішайте нікому, то таке просте і нормальне.
Зробіть одну пласмасову ліцензію, як в парапланеристів і все.
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 1:52 pm

Відмітка про буксировку потрібна якраз для зарубіжних змагань. У нас дійсно всі всіх знають.
З приводу кваліфікації - то у молодих вона змінюється досить часто (ми ж видаємо свідоцтва не лише асам).
ще нюанс - термін дії свідоцтва. міняти ці картки раз на 5 років? чи видавати їх на все життя? З паперовим варіантом це питання вирішується легко.
Скільки коштує така пластикова картка? Чи є це фінансово виправданим? Ми навіть бухгалтера не можемо завести, а тут - друк карток....

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Пон лютого 27, 2017 3:55 pm

Можна запровадити це як опцію. Початківці та ті_хто_не_паряться будуть отримувати безплатно стару версію, хто вже хоче кращого документу - пластик за певні копійки...

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 4:39 pm

Юля писав:Відмітка про буксировку потрібна якраз для зарубіжних змагань. У нас дійсно всі всіх знають.
З приводу кваліфікації - то у молодих вона змінюється досить часто (ми ж видаємо свідоцтва не лише асам).
ще нюанс - термін дії свідоцтва. міняти ці картки раз на 5 років? чи видавати їх на все життя? З паперовим варіантом це питання вирішується легко.
Скільки коштує така пластикова картка? Чи є це фінансово виправданим? Ми навіть бухгалтера не можемо завести, а тут - друк карток....
Я себе хочу такую пластиковую лицензию. Тем более, что парапланеристы делают их в Киеве. Вы только позвоните Алексею Колеснику и он Вам все скажет, что и как. Все готовенькое есть а Вы блин щеки надуваете.
Юля естественно, что лучше всего, когда такую лицензию дают на всю жизнь. Зачем придумывать для пилота, дополнительный забор счастья!!!
По поводу отметки, что умею буксироваться, то нарисуйте дельту с шнурком к мотодельте и ОК, что мол умеет бродяга!!!
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 4:42 pm

За такую лицензию, каждый пилот платит сам. Хочешь комфортик, то и плати за него. Это не стоит огромных денег.
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 4:49 pm

Yaroslav писав:Можна запровадити це як опцію. Початківці та ті_хто_не_паряться будуть отримувати безплатно стару версію, хто вже хоче кращого документу - пластик за певні копійки...
Ну, є бажання - робіть. Ще мене цікавить, який буде механізм призупинення дії свідоцтва, у разі потреби?

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Пон лютого 27, 2017 4:57 pm

Руслан, а розкажи - як це все працює в Польші? Ти маєшь польску ліцензію на аеробуксировку?
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Ruslan Bushchak
МСМК ;-)))

Повідомлення Ruslan Bushchak » Пон лютого 27, 2017 5:51 pm

Raven писав:Руслан, а розкажи - як це все працює в Польші? Ти маєшь польску ліцензію на аеробуксировку?
У польских пилотов, нет ничего написанного в лицензии, что умеет буксироваться. Но можно такую бумажку получить у инструктора, что умеет. если надо на соревнования. А так по нормальному, то все выглядит так само как у Вас. Все друг-друга знаю, как облупленных и знают, что ты можешь или нет?
С уважением Руслан
Aeros Discus C15
Aeros ANT + Combat T

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Пон лютого 27, 2017 5:56 pm

Ruslan Bushchak писав:У польских пилотов, нет ничего написанного в лицензии, что умеет буксироваться. Но можно такую бумажку получить у инструктора, что умеет. если надо на соревнования. А так по нормальному, то все выглядит так само как у Вас. Все друг-друга знаю, как облупленных и знают, что ты можешь или нет?
Как выглядит эта бумажка, которую может выдать инструктор? И какую бумажку имеет буксировщик на мотодельтаплане? Ему кто такую бумажку дает?
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість