Дату пропустили :)

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Відповісти
-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Дату пропустили :)

Повідомлення -tyt-- » П'ят лютого 24, 2017 11:59 am

Поднял старые документы федерации для написания "Справки" и с удивлением обнаружил. что первый раз ФДСУ была зарегистрирована 23-го февраля 1999 года.
Буду знать.
Востаннє редагувалось П'ят лютого 24, 2017 12:53 pm користувачем -tyt--, всього редагувалось 1 раз.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

YP
МСМК ;-)))

Re: Дату попустили :)

Повідомлення YP » П'ят лютого 24, 2017 12:11 pm

Не виключено, що то була якась перереєстрація. Можливо, саме з 1999 її очолила Оля Опаріна. До неї Федерацією досить довго керував Коля Лучкін.
Щось мені мій склероз підказує цифру 1978. Але, можливо, то був перший ЧУ.

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Re: Дату попустили :)

Повідомлення -tyt-- » П'ят лютого 24, 2017 12:28 pm

YP писав:Не виключено, що то була якась перереєстрація. Можливо, саме з 1999 її очолила Оля Опаріна. До неї Федерацією досить довго керував Коля Лучкін.
Щось мені мій склероз підказує цифру 1978. Але, можливо, то був перший ЧУ.
Гм..
А я вважав, що в 99-році вперше була заснована ФДСУ, а до цього не було її. Мені ці відомості потрібні прям зараз для написання "Справки" у мінмолодьспорт. Хто в курсі точного часопису подій, відпишіться, а?
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Михаил Гладышев
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Re: Дату пропустили :)

Повідомлення Михаил Гладышев » Пон лютого 27, 2017 4:54 pm

То то у меня зудело и чесалось...
Вон какой праздник то был.
Полетать на дельтаплане хотите? Это просто.
http://www.sky.crimea.ua" target="_blank
+797886930триодин
+3805090685ноль шесть

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Пон лютого 27, 2017 5:17 pm

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
ПРО ФЕДЕРАЦІЮ ДЕЛЬТАПЛАНЕРНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ

Дельтапланеризм був визнаний як новий вид авіаційного спорту на засіданні ФАІ (Міжнародна авіаційна федерація) 27 вересня 1974 р.
В вересні 1976 р. в Кьоссені (Австрія) було проведено перший офіційний Чемпіонат світу з дельтапланерного спорту.

В Україні перші польоти на дельтапланах почались в 1971-1972 р.р.
5-15 березня 1976 р. в с.Славсько Львівської обл. було проведено перший Всесоюзний зліт дельтапланерістів, під час якого було створено Всесоюзний оргкомітет. В грудні 1978 р. була заснована Федерація дельтапланерного спорту СРСР, в склад якої входила Українська зона.

В лютому 1980 р. була створена Федерація дельтапланерного спорту України. ФДС України за радянські часи існувала як підрозділ ДТСААФ.
Структурними підрозділами Федерації дельтапланерного спорту були дельтапланерні клуби та секції, яки створювались за теріторіальною (обласні, місцеві, районні клуби) чи відомчою (заводські, інститутські та ін.) ознаками. На початок 1984 р. ФДС України об'єднувала 168 клубів та секцій, у яких налічувалось понад 2 000 чоловік.

Після проголошення незалежності України, ФДС зареєструвалась 25 квітня 1992 р. як спортивна федерація під егідою Міністерства України у справах молоді і спорту. На початок 1992 р. Федерація об'єднувала 54 клуби, в яких налічувалось до 2 000 чоловік.
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 6:00 pm

Raven писав: Після проголошення незалежності України, ФДС зареєструвалась 25 квітня 1992 р. як спортивна федерація під егідою Міністерства України у справах молоді і спорту. На початок 1992 р. Федерація об'єднувала 54 клуби, в яких налічувалось до 2 000 чоловік.
Капєц... зараз на порядок менше народу :( А активних - ще на порядок.
Цікаво, скільки запраз є клубів? Київ, Харків - це ясно. У Долині, я так розумію, є клуб (Іван Дирів). У Франківську та Львові клуби живі?

Yaroslav
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Yaroslav » Пон лютого 27, 2017 6:45 pm

Юля писав:
Raven писав: Після проголошення незалежності України, ФДС зареєструвалась 25 квітня 1992 р. як спортивна федерація під егідою Міністерства України у справах молоді і спорту. На початок 1992 р. Федерація об'єднувала 54 клуби, в яких налічувалось до 2 000 чоловік.
Капєц... зараз на порядок менше народу :( А активних - ще на порядок.
Цікаво, скільки запраз є клубів? Київ, Харків - це ясно. У Долині, я так розумію, є клуб (Іван Дирів). У Франківську та Львові клуби живі?
По перше- тоді не було париків,і бажаючим літати не було вибору. Зараз є. Крім того, в радянські часи люди не мали права займатись ані бізнесом, ані політикою різною, тому всі ломились у клуби по інтересах. Зараз знову-ж таки є вибір.
Стосовно клубів - а що таке "клуб"? Просто юридична особа? Якщо є пілоти у Львові а немає клубу, або інший варіант - є пілоти і формально клуб - яка різниця? Що - без печатки не будуть збиратися разом по спільних льотних справах?
Інша річ, якщо клуб - це приміщення, де є традиція сходитись ( як Альтаїр, наприклад, чи в ХАІ ). Таких клубів немає у нас на заході.

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон лютого 27, 2017 7:30 pm

та я ж не про печатку. а про масштаби.

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » Пон лютого 27, 2017 8:53 pm

Yaroslav писав:Стосовно клубів - а що таке "клуб"? Просто юридична особа? Якщо є пілоти у Львові а немає клубу, або інший варіант - є пілоти і формально клуб - яка різниця? Що - без печатки не будуть збиратися разом по спільних льотних справах?
Наскількі я пам`ятаю, тоді порахували всі клуби - формальні і неформальні, навіть ті, що вже перепрофілювались на моторні польоти чи залишились в складі 1-2 чоловік. В той час був ще популярний формат - секція, яку мали можливість "узаконити" простим наказом по заводу, або по ЖЕК-у. Власно, я з такої ЖЕК-овської секції і починав в Полтаві.
Налет на ДП и МДП - более 1300 ч.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей