Де є школа дельтапланщиків в Львівщині ?

Место для всяких веселых историй, анекдотов, просто трепа и болтовни.

Модератор: Raven

mijki
1 разряд ;-)

Re: Де є школа дельтапланщиків в Львівщині ?

Сообщение mijki » Сб июн 07, 2014 10:05 am

А я профіль не покажу ! то конструкторський секрет ! :ps_ih: :-) ( більше трьох картинок не лізе так ? :-): ) За пораду щодо книжок дякую PM Pilot , почитаю з задоволенням як знайду .

Питання по алюмінію актуальне як ніколи ! :s_o_s: на tsvetmet і хтось скуплявся ? Нормальні труби ?
Вложения
atos_skeleton.jpg
I.jpg
(9.04 КБ) 2287 скачиваний
G.jpg
Everyone who lives dies, yet not everyone who dies, has lived.
We take these risks not to escape life, but to prevent life escaping us ps - наше небо не топтатиме кацапфашистська мразь

fredasa.
1 разряд ;-)

Сообщение fredasa. » Сб июн 07, 2014 5:02 pm

Поки будете(форумчани)відповідати в цій темі,до тих пір і буде флуд від цього "конструктора".Ясно,що йому не потрібно ваших знань чи досвіду,і так все знає.Він торчить від того,коли заходить на форум,і бачить,що ЙОГО тема жива.А тема про пошук дельтапланеристів на Львівщині,доросла до 14 сторінок хвальбою про свій диван і стіл... брєд повний.Поважайте себе і забийте на цю маячню. :men:

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Сб июн 07, 2014 7:10 pm

Та ладно, я от в лікарні з ангіною лежу інет тільки з мобільного - хоч якесь заняття :) А тему дійсно варто перейменувати, якось так мабуть "Гламурнофф 2. Сага про жорсткокрил. "

mijki
1 разряд ;-)

Сообщение mijki » Сб июн 07, 2014 7:18 pm

trollignor :men:

Хлопаки а чого в дюралюмініэво-трубних бариг немає дельтапланопридатних по діаметро товстостінності труб в наявності ? :sh_ok: Бо сороківку одиничку навіть з 2 слоями карбону щось стрьомнувато брати на D Holm ... хотілося б хоч 50 на 1.5 + карбону в два слої повздовж ... :nez-nayu:

pm pilot не треба ніц перейменовувати , треба щоб НАШІ жорсткокрильщики спустилися з олімпу і написали тут кілька сліФФФФ :-) зі wuensch di gute Bessserung Kumpel :-):
We take these risks not to escape life, but to prevent life escaping us ps - наше небо не топтатиме кацапфашистська мразь

Victor
МСМК ;-)))
Контактная информация:

Сообщение Victor » Сб июн 07, 2014 7:49 pm

mijki писал(а): Бо сороківку одиничку навіть з 2 слоями карбону щось стрьомнувато брати
http://www.avesauto.ua/catalog/364/274/ ... ernaya.htm

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Сб июн 07, 2014 7:54 pm

Не 50ка затовста буде, буде великий профільний опір, літати буде повільно і на посадці зриватись погано буде. Тому бери 30х3 буде трохи важче зате літати буде класно ну і профіль потоньше не забудь 3% максимум ламінаризований - буде саме те.
А тему треба перейменувати бо ЖК тут оффтоп, ще модер видалить...

mijki
1 разряд ;-)

Сообщение mijki » Сб июн 07, 2014 8:01 pm

Нэ хлопаки,буду шукать дюралєвого баригу адекватного з ширшим репертуаром ... :ne_ne_ne: а замість приколюватись взяти і підказати щось толкове конструктору самоучці га ? слабо ? :ps_ih: ::yaz-yk: :-) От як таке може бути що ще ніхто не згадав за БАМБУК !!! суперовий дельтобудівельний матеріал ! :ole_ole: :ole_ole: pm pilot а в жорсткокрилах теж повно дюралі ! ага ! А ти й не знав ! ;;-)))

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Сб июн 07, 2014 10:02 pm

mijki писал(а):pm pilot а в жорсткокрилах теж повно дюралі ! ага ! А ти й не знав ! ;;-)))
Пан певно думає що він гамериканський шпійон і знає про мене більше ніж я сам. От тільки пан не знав що ЖК я вперше бачив років 12 тому, втому числі зблизька і уважно розглядав і багато розпитував і ще не раз після того. І не знав пан що ЖК мені подобаються, але купуючи крило я між ЖК і ДП вибрав ДП. І причина не в ціні...
А інший власник ЖК з України якому на ЖК літати подобалось, зараз літає на ДП в основному і ЖК вроді як продає.
От хай пан проявить свої телепатично-шпійонські здібності і скаже чому я не купив ЖК, ну і чому той другий пілот ЖК продає, а тоді продовжимо.
mijki писал(а):конструктору самоучці
А де тут такі? За визначенням самоучка - той що навчився сам, власними силами без сторонньої допомоги(зазвичай офіційних навчальних закладів) і може немати документів що підтверджують освіту. З конструктором теж теє - прольот. Поки нема результатів нема конструктора. От зробиш ЖК - буш гордо називати себе конструктором-самоучкою. Якщо захочеш навіть почесну грамоту дамо. :bra_vo:

На разі є людина яка задає питання абсолютно не "в тєму", і постить на форум якісь старі новини, а реальні поради які їй можуть допомогти хоча би ставити правильні питання вона ігнорує :-(. От як би ти сам таку людину назвав, а? Тільки чесно без самовиправдовування. От ти мне как художнік-інженеру скажи.

P.S. якщо що мені тут якісь антибіотики кололи і які у них побічки мені невідомо

mijki
1 разряд ;-)

Сообщение mijki » Пн июн 09, 2014 10:15 am

Та все я розумію , шкода що тебе хвороба завалила якби ні то вчора могли б і поговорити на цю тему вживу поміж польотів :-):
...
Всеодно мрію про власний жорсткокрил . Хоча думку можу й змінити, по мірі поглибленого вникання в справжню суть дельтапланеризму .

От основна помилка учльотів , по собі суджу , це дійти , на автоматичному рівні до правильного РОЗУМІННЯ керування балансуванням... а це не тиснути силою на ту чи іншу стійку ... а реально переносити ВСЮ СВОЮ вагу ! Сам поки що не дійшов до цього ...не відчуваю коли крило починає кренити , а коли відчуваю то вже запізно ) це думаю і є основною причиною чому багато людей забивають на дельтапланеризм ... А уявімо собі замість утешки такий собі *утежорсткокрил*( з більшими спойлерами та клапами виставленими на 5 - 10 градусів , кінці крил як у VRS підняті вгору щоб поменше косили *йолкі , вінглетси для полегшення посадки :sh_ok: :-): - бокове керування спрощується на +- 50 % ( бо люди починають виходити навіть з величенького вже крена ) ! Отже приблизно на 50 % людей більше залишається в спорті після першого заняття ...бо дістають свій кайф в перший же ж день , :sh_ok: ... :dr_ink: :-):

Розумію що такий учбовий жорсткокрил враховуючи дороговизну карбону да дюралі ( а його битимуть частенько ) зараз технічно зробити майже нереально , та в майбутньому це мало би стати тим фактором який виведе дельтапланеризм з андерграунодного в найпопулярніщі види спорту ... Тут увага конструкторів мала б загострюватись на ремонтнопридатності - щось подібне як з докупними зламвкладками для стійок в атоса ( вже є ) , тільки учбовий жорсткокрим мав би мати таких злам вкладок значно більше і вони мали б бути відносно дешевими - бажано з дюралі ...

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Пн июн 09, 2014 1:29 pm

Навчальний ЖК не потрібен (надто важко і дорого).
Потрібен навчальний дельт. Хороший і правильний. УТ - це вже навіть не вчорашній день....
А для перших занять треба взагалі Condor. А після того уже Target/Fox/Falcon/Malibu....

mijki
1 разряд ;-)

Сообщение mijki » Пн июн 09, 2014 3:09 pm

Так , згоден ... тонші труби тонший дакрон при більшій площі дають зрив на меншій швидкості а форма крила дає більшу креностабільність...люди летять в перший же день летять комфортоно що в загальному дуже гут позначається на популярності виду спорту . :co_ol:

Легкий дакрон по 90 чи по 120 грамів на метр, яким саме ОСНОВНИМ показником гірший від того що на 180г. метр. ? Розтягується , не тримає форму , занадто сильно при навантаженнях ( напевно :du_ma_et: ) але починаючи з ЯКИХ навантажень ?

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Пн июн 09, 2014 4:27 pm

У тоншого буде менше ресурс(УФ, потягнеться). А от наскільки менше тут залежить куди і як його ставити.

mijki
1 разряд ;-)

Сообщение mijki » Пн июн 09, 2014 4:39 pm

Можеш докладніще ,в кількох словах пояснити, принцип де в та яку частину крила на серйозних моделях відомі виробники ставлять який по товщині дакрон ?

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Сообщение PM_ pilot » Пн июн 09, 2014 5:54 pm

Ні, я пілот, і всі питання мене цікавлять виключно як пілота. Тобто там поставили таку тряпку і стало краще - ну і ОК. Вникати чому стало краще - ну можна але толку, якщо я паруса робити не буду.

Богдан
МСМК ;-)))
Контактная информация:

Сообщение Богдан » Пн июн 09, 2014 7:05 pm

2 mijki
http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic.php?t=6528
:co_ol:

" Вообще конвойные мало развлекались. Венгр беседовал с немцем особым способом, поскольку по-немецки он знал только «jawohl» и «was?». Когда немец что-нибудь рассказывал, венгр кивал головой и приговаривал «jawohl», а когда умолкал, он говорил «was?», и немец начинал снова. "
(c) Ярослав Гашек. Похождения бравого солдата Швейка.
:ne_ne_ne: :smu:sche_nie:
Чайник. ALT=1275m/DST=32km/AIRTIME≈23h/УТ>>Студент>>Детерминант, Saphir>>C14, Gryphon, SkyWalk CHILI>>Stalker14, SOL Ellus 2>>..Изображение

Ответить