Моє гніздо в Одаєві 2015

Техника пилотирования и тактика полетов

Модератор: Raven

Моє гніздо в Одаєві 2015

Сообщение sapsan » Чт янв 28, 2016 9:09 pm

Последний раз редактировалось sapsan Чт дек 08, 2016 7:10 pm, всего редактировалось 3 раз(а).
sapsan
3 разряд ;-)

Re: Моє гніздо в Одаєві 2015

Сообщение YP » Чт янв 28, 2016 9:14 pm

Не відкриває, пише "Це приватне відео". Зміни налаштування доступу.
YP
МСМК ;-)))

Сообщение sapsan » Чт янв 28, 2016 9:26 pm

Змінив налаштування повинно відкритись
sapsan
3 разряд ;-)

Сообщение YP » Чт янв 28, 2016 9:46 pm

Далеко почав старт для такого сильного вітру. Рано перейшов у горизонталку, це треба робити після проходження перегину схилу. Був би у вертикалці, ще б раз відштохнувся.
YP
МСМК ;-)))

Сообщение Виктор Мороз » Чт янв 28, 2016 10:48 pm

YP писал(а):Далеко почав старт для такого сильного вітру. Рано перейшов у горизонталку, це треба робити після проходження перегину схилу. Був би у вертикалці, ще б раз відштохнувся.

Згоден. Є такий факт: недобігання та/чи встрибування в підвіску при першій нагоді.
Ще зауважу, що лінія старту нагадує східці. Це - досить підступна річ. :mi_ga_et:

Взагалі, хороша практика - бігти до гарантованого відриву та не поспішати "лягати".
Виктор Мороз
МСМК ;-)))

Сообщение -tyt-- » Пт янв 29, 2016 12:21 pm

Згоден на 100% з попереднім оратором!

І ще думки з приводу ролика:

1. Коли стартую разом з недосвіченими пілотами, то стараюсь спочатку їх "поспихати в повітря", а потім вже самому. Щоб не залишати "малечу" на старті самотню. Їм це дуже важко психологічно/емоційно, з цих причин можуть дрова наломати.
2. В Одаєві в сильний вітер треба підходити і стартувати з самої передньої "сходинки", а не з задньої. Бо ротори від кущів попереду, можлива просадка - зацеп за передню сходинку. Що в тебе і відбулося. З іншої сторони, в сильний вітер самому, та ще на площадному аппараті вийти наперед важко, на грані можливостей.
Тому, дуже доречна буде стороння допомога, особливо для "молодих" пілотів на апаратах учбового/переходного класів, в яких відносно велика площа і мала швидкість. Тому я і стараюся спочатку "малечу" випустити, потім вже самому корячитися.
3. То були методичні помилки, що привели до ЛП. А помилки пілота в тому, що:
3.1 Дуже слабкий, ледве означений розбіг
3.2 Пролети в вертикалі поки не минеш кромку, лише потім лягай. Бо при просадці не матимеш можливості "добігти". Я бачив лише два випадки, коли пілоти доштовхувались ногою вже лежачи в підвісній. І оба випадка на пологому північному старті гори Клємєнтьєва, а не тутошніх буєраках.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS
-tyt--
МСМК ;-)))

Сообщение -tyt-- » Пт янв 29, 2016 12:44 pm

Знайшлося: https://www.youtube.com/watch?v=X0-ZmXxovC0
В цьому "кролику" Юра стартує в досить сильний вітер. Стартує, схоже, сам, з крайньої сходинки. Взагалі, на старті його вітром не давить, хоча, вітер сильний, весь політ "висів напильником", а приземлявся вертикально.
Може там ще секрет в напрямку "косяка" на старті?
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS
-tyt--
МСМК ;-)))

Сообщение YP » Пт янв 29, 2016 2:44 pm

У мене тоді вітер був не дуже сильний. На старт вийшов сам і без проблем. Ще один плюс у старті з першої сходинки, якщо сила вітру дозволяє,- краще видно, як мотиляють дерева, можна більш усвідомлено вибрати момент старту.
YP
МСМК ;-)))

Сообщение sapsan » Пт янв 29, 2016 5:13 pm

Проглянув ролик де Юрій стартує це трохи лівіше де я стартував.Як бачите я стартував трошки вправо(строго проти вітру)це перша помилка можна було з косяком (стартував в 40 град) і все норм.Розбіг слабий .Там стартую не вперше декілька разів відривався ще до кромки і норм.Було враження(тоді)немов мене привалило зверху.Там справа під стартом вирубані кущі виглядає наче яма.За повчання спасибі велике. Там старт треба підчистити (кущі підростають)Думаю цього сезону з крилатими попрацюємо над цим.Апарат клубний старенький летить ще норм.Я сам винен, ну якось так... :smu:sche_nie: :-):
sapsan
3 разряд ;-)

Сообщение napets » Пн фев 01, 2016 11:20 pm

За шо стидно?Покопай інет,там перці буває і не таке витворять.
napets
Мастер спорта ;-))

Сообщение napets » Пн фев 01, 2016 11:25 pm

-tyt-- писал(а):Згоден на 100% з попереднім оратором!

І ще думки з приводу ролика:

1. Коли стартую разом з недосвіченими пілотами, то стараюсь спочатку їх "поспихати в повітря", а потім вже самому. Щоб не залишати "малечу" на старті самотню. Їм це дуже важко психологічно/емоційно, з цих причин можуть дрова наломати.

В нас так тоже заведено,поки я з сапсаном не стартану-ніхто нікуди не летить ::yaz-yk:
За сапсана не памятаю,а я в той день вже з низу йшов другий раз стартувати.А ті літали,вони можуть без посадки цілий день літати
napets
Мастер спорта ;-))

Сообщение sapsan » Вт фев 02, 2016 7:20 pm

napets писал(а):За шо стидно?Покопай інет,там перці буває і не таке витворять.

Так Степанку я рідко сиджу в інеті.Але є помилки неприпустимі що я і зробив.Як кажуть:"щоб не робити помилок
,потрібен досвід ,а щоб був досвід треба робити помилки". :bra_vo:
sapsan
3 разряд ;-)

Вернуться в Пилотирование