C-14

О дельтапланах, конструкциях, материалах и прочих технических вопросах

Модератор: Raven

OlegWest
Контактна інформація:

Re: C-14

Повідомлення OlegWest » Нед листопада 22, 2020 12:18 am

YP писав:
Суб листопада 21, 2020 2:21 pm
"" Так, справді, я отримав свій дакроновий С-14 як приз за кращий результат для пілотів на лавсанових апаратах на ЧУ-1996. На тому ЧУ я літав теж на С-14, тільки лавсановому. Приз цей був від спонсорів - ДКБ АЗП АНТК "Антонов" за що керівнику фірми Олександру Дашивцю, працівникам фірми і організаторам ЧУ моя величезна подяка. Це був чи не найкрутіший приз за всю історію ЧУ.""
Вааааау!!!
я ще знаю, що крило шив Юрій Чирва, з цим крилом було повязано багато цікавих історій (з його слів) про пошук люверсів, про нашиті АНТ І С14 а не фарбою нанесені і чому так))) Шкода що в нас немає музею дельтапланеризму)))

YP писав:
Суб листопада 21, 2020 2:21 pm
"Я літав на дакроновому С-14 з 1996 по 2001 рік, 5 сезонів. 74 години нальоту, 124 польоти, 15 маршрутів, макс - 58км. В 2001 р на ЧУ в Одаєві продав крило пілоту з Чернівців. Гроші пішли на Стелс. Після чого цей С-14 зник з моїх радарів аж дотепер. Радий буду бачити вас удвох в польоті. Сподіваюсь, що ви подружитесь."
)) Ми з ним подружились, наразі в мене на ньому 6 год нальоту в динаміках - 5 польотів, тренувальних підльотів на навчальних гірках, старт - посадка багато , більше 30 ти., Маршрутів ще не літав оскільки майже 8 місяців як вперше взяв в руки дельиаплан і ще до того не доріс ( зима прийшла)))
А подивитись нас удвох можна тут :
https://www.youtube.com/channel/UCfOic8 ... eajhLFKJVw

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей