Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Рупор руководства ФДСУ

Модератор: Raven

Президиум ФДС
2 разряд ;-)

Re: Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Сер січня 19, 2022 10:53 pm

ПРОТОКОЛ №01-12.2021
07.12.2021
Засідання Президії ФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, І. Тарасюк, А. Червоненко, В. Ткаченко

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – В. Ткаченко

Порядок денний:
Прийняття у члени ФДСУ Щербатюка Михайла Михайловича на підставі поданої заяви-анкети.

Слухали: В. Марчука про прийняття до лав ФДСУ Щербатюк М. М. згідно поданої заяви.

Вирішили: прийняти Щербатюк М. М. до лав ФДСУ.

Президент ФДСУ Марчук В.І.

Секретар засідання Ткаченко В. В.

Президиум ФДС
2 разряд ;-)

Re: Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Сер січня 19, 2022 10:55 pm

ПРОТОКОЛ №02-12.2021
Засідання Президії ВФДСУ

23.12.2021 м. Київ

Присутні:
президент Марчук В.І.
віце-президент Козло Я.Я.
відповідальний секретар Ткаченко В.В.
член президії Червоненко А.А.
член президії Тарасюк І.П.

Від ревізійної комісії: Єлдінов В.А.,
Бублік Є.О.
Спортивна секція: Лисенко Є.M,
Бурлаченко Ю.В.

Голова засідання: Марчук В.І.
Секретар засідання: Ткаченко В.В.

Порядок денний:

1. Затвердити рейтинг спортсменів-дельтапланеристів по результатам змагань 2021 р.
2. Затвердити список збірної ФДСУ на 2022 рік.
3. Затвердити календар змагань на 2022 рік.
4. Обговорення бюджету ФДСУ на 2022р та розміру членських внесків.
1. Слухали: Козло Я., Лисенко Є., Червоненко А., Тарасюк І., Марчук В. щодо заповнення таблиці рейтингу спортсменів-дельтапланеристів України за 2021 рік. Склад спортсменів у рейтингу та зайняті ними місця не викликали заперечень у присутніх на засіданні президії. Рейтинг опубліковано за адресою:
http://fds-ukraine.org/ranking/index.php.

Вирішили: Затвердити наданий рейтинг спортсменів-дельтапланеристів України за 2021 р.

2. Слухали: Козло Я., Червоненко А., Тарасюк І., Лисенко Є., Марчук В., Ткаченко В., Бурлаченко Ю. щодо затвердження складу збірної України на 2022 р.
Запропонований склад збірної команди України з дельтапланерного спорту на 2022 рік не викликав заперечень у присутніх на засіданні президії.

Вирішили: Затвердити збірну команду України з дельтапланерного спорту згідно положення про збірну у складі наступних членів ВФДСУ:
• Лисенко Є.
• Бурлаченко Ю.
• Бублик Є.
• Мороз В.
• Темник Л.
• Матвєєв О.
• Половий М.
• Козло Я.

3. Слухали: Козло Я.Я., Марчук В.І., Червоненко А.А., Лисенко Є.M., Бурлаченко Ю.В., Бублік Є.О. про необхідність затвердити календар змагань на 2022 рік.

Вирішили: затвердили календар змагань на 2022 рік, поданий спортсекцією ФДСУ (http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic ... 26#p114126).
Календар надісланий в Міністерство Молоді і Спорту у листі за номером №001-1221 від 03.12.21 (у листі помилка: номер написаний, як 01-1222 від 03.12.22)

4. Слухали: Козло Я.Я., Марчук В.І., Лисенко Є.M., Бурлаченко Ю.В., Ткаченко В.В., Бублік Є.О. про необхідність зміни розміру членських внесків.

Вирішили: Затвердити розмір членських внесків на 2022 рік:
"учльот" - 200грн
"фріфлаєр" - 400грн при оплаті до 01 березня 2022 року, 500грн після цієї дати.
"спортсмен" - 800грн при оплаті до 01 березня 2022 року, 1000грн після цієї дати.

Протокол підписали:

Президент ВФДСУ В.І. Марчук

Секретар засідання В.В. Ткаченко

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість