В защиту коконов

Приборы, подвески, шлемы, прибамбасики и рюшечки, которые нужны дельтапланеристу

Модератор: Raven

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » П'ят листопада 21, 2008 12:57 pm

Accept писав: Знаю троих с этого форума, которые самостоятельно изготовили кокона по тем самым плазам.Никто из них в них сейчас не летает.
Конкретику, пожалуйста! :twisted: Фамилии можно в личку, что бы не засы.. не засорять форум
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Re: Ре:

Повідомлення ayskyline » П'ят листопада 21, 2008 2:58 pm

Van писав:Вот нашел видео http://www.youtube.com/watch?v=22FCWUjUWBw&NR=1 Тут пилот в коконе на Стелсе летает.
Почему у нас кокон при старте держат в руке, когда так как на видео было бы удобнее.
-Не знаю як "у них там" навчають, але у нас як ти знаєш зазвичай перший час стартують при слабкому вітрі(якщо не в штиль), а попробуй "так" прбігти метри 3-4, імхо це набагато важче ніж тримати кокон рукою, доречі залазити в нього бажано протилежною ногою(перші рази я пробував якою прийдеться, так воно і не завши виходило, поки Люда не підказала).
Курликати -не мішки носити:)

Van
1 разряд ;-)
Контактна інформація:

Re: Ре:

Повідомлення Van » П'ят листопада 21, 2008 3:45 pm

ayskyline писав:Не знаю як "у них там" навчають, але у нас як ти знаєш зазвичай перший час стартують при слабкому вітрі(якщо не в штиль), а попробуй "так" прбігти метри 3-4, імхо це набагато важче ніж тримати кокон рукою.
Не понял, к чему тут скорость ветра? Я обратил внимание на крепление кокона во время старта. Основной недостаток кокона
Romeo писав: Пробував. Злетів нормально. Зайвий раз переконався, що в польоті - зручно, на посадці - нормально, а от на старті - ну його в <...>.
На видео пилот стартовал, повернул, и, только когда было время, отстегнул нижнюю часть и засунул ноги.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не зрозумів, до чого тут швидкість вітру? Язвернув увагу на кріплення кокона під час старту. Головний недолік кокона
Romeo писав: Пробував. Злетів нормально. Зайвий раз переконався, що в польоті - зручно, на посадці - нормально, а от на старті - ну його в <...>.
На відео пілот стартував, повернув, і, тільки коли був час, відчепив нижню частину і засунув ноги.

ayskyline
Мастер спорта ;-))

-

Повідомлення ayskyline » П'ят листопада 21, 2008 4:04 pm

Такий спосіб як на відео -ще відносно терпимий, начебто частіше(раніш бачив на різних відео) кокон взагалі не причеплений і (вибачте за вираз:)теліпається між ногами, при інтенсивному розбігу в слабку погоду можна зачепитись за власний(нічого смішного)кокон. Хоча так-як на відео -можна й спробувати.

AMD
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Re: -

Повідомлення AMD » П'ят листопада 21, 2008 5:09 pm

ayskyline писав:Такий спосіб як на відео -ще відносно терпимий, начебто частіше(раніш бачив на різних відео) кокон взагалі не причеплений і (вибачте за вираз:)теліпається між ногами, при інтенсивному розбігу в слабку погоду можна зачепитись за власний(нічого смішного)кокон. Хоча так-як на відео -можна й спробувати.
Андрюха, Ваня, где вы берете эти проблемы, "кокон держать на разбеге неудобно", "телепается между ногами", "тяжело ловить". здается мне что вы его просто неправильно курите :)

после того как пол часика повисел и потренировался ловить кокон, налетал в нем, если ничего не путаю, часов 30 никаких проблем не испытывая
... Чтобы летать, крылья не нужны, достаточно ветра в голове.

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » П'ят листопада 21, 2008 5:22 pm

"телепается между ногами" -це я про буржуйський спосіб старту, а так, в мене особисто не було ніяких проблем з коконом, і таки-так, в свій час тренувався на турніку. Правда можливо я трохи його "перекурив":) А Ваню взагалі з коконом не бачив.

Van
1 разряд ;-)
Контактна інформація:

Повідомлення Van » П'ят листопада 21, 2008 6:31 pm

Та я даже не летал в коконе :) Просто дискусcию о коконе слышу не первый раз уже. И те кто о коконе говорят плохо, считают самым большим недостатком его неудобство на старте

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » П'ят листопада 21, 2008 6:47 pm

Van писав:Та я даже не летал в коконе :) Просто дискусcию о коконе слышу не первый раз уже. И те кто о коконе говорят плохо, считают самым большим недостатком его неудобство на старте
-Не в образу: "А ты налей и отойди", в сенсі попробуй і не ...займайся голослівством:), ато дискусія "офлудіюється":) Тільки добре подумай чи воно тобі треба, ато раз спробуєш, мало що зрозумієш, а більше -навіщо?

Raven
МСМК ;-)))

Повідомлення Raven » П'ят листопада 21, 2008 7:03 pm

Лучше прочитали-бы вдумчиво всю ветку с самого начала. Уже все сказано, причем по несколько раз.
Посему поднимаю желтую карточку:
Зображення
Налет на ДП и МДП - почти 1400 ч.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей