Garmin Foretrex 201

Приборы, подвески, шлемы, прибамбасики и рюшечки, которые нужны дельтапланеристу

Модератор: Raven

Відповісти
PM_ pilot
МСМК ;-)))

Garmin Foretrex 201

Повідомлення PM_ pilot » Вів червня 03, 2008 12:07 pm

На ozreport-і знайшов:
If you like wrist mounted stuff though, have a look at the Garmin Foretrex 201 GPS
http://www.pcconnection.com/IPA/Shop/Pr ... ku=7770770

It's a 3d gps, so it has vertical speed. I flew with it and my Flytec 4020 for comparison. The GPS was much faster and more accurate. I've come to like the lack of noise (there's no audio). I even found that vario page audio very annoying. I remember when I used to love that sound. I've stopped flying with my vario.
Якщо вам подобаються наручні прилади, зверніть увагу на Garmin Foretrex 201 GPS. Це 3-ьох вимірний GPS, тому він має вказівник вертикальної швидкості.
Я літав з ним і порівнював його з моїм Flytec 4020. GPS працював значно швидше
і точніше. Мені почала подобатись відсутність звукової індикації. Я навіть помітив, що звукова індикація варіометра дуже заважає. Я пам'ятаю ще той час
коли мені подобався цей звук. Я припинив літати з моїм варіометром.
Хто що може сказати з цього приводу ?

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Вів червня 03, 2008 2:22 pm

Взагалі-то, це прилад для бігунів. І вже не випускається. Принаймі, на сайті Гарміну його нема. Серед Форераннерів барометричного висотника нема ніде.

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Вів червня 03, 2008 2:48 pm

Хм, взагалі тут він вказаний як такий, що ще випускається, та і тут на нього ціна вказана......
Барометричний висотомір це - ясно. А от питання чи може GPS покриття бути настільки якісним, щоб забезпечити кращі "характеристики даних" в порівнянні з барометричним приладом?

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Вів червня 03, 2008 5:19 pm

Упс!!! Вибачаюсь. дійсно, не в ту категорію подивився.
Все ж, без барометричного висотника похибка у визначенні висоти може сягати +-25 метрів. Так, принаймі, по теорії. Відкритим лишається питання, як при цьому визначається вертикальна швидкість, як різниця у координатах по висоті через кожну секунду, чи по Доплеру. У другому випадку може бути точніше. Горизонтальні швидкості рахуються, здається по Доплеру, хоча явного підтвердження я ніде в офіційній інформації не зустрічав.

PM_ pilot
МСМК ;-)))

Повідомлення PM_ pilot » Вів червня 03, 2008 9:02 pm

Ну ясно, дякую за інформацію, треба буде ще автора на ozreport-і розпитати....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей