Combat 12.7 GT Продано!

Большая просьба - в объявлениях не забывайте указывать свое географическое местоположение

Модератор: Raven

Phantom
МСМК ;-)))

Combat 12.7 GT Продано!

Повідомлення Phantom » Вів серпня 23, 2016 11:52 am

Продам Combat 12.7 GT - новый .
1.верх - технора .
2.латы и спидбар угольные.
3.механизм перебалансировки.
4.https://www.facebook.com/photo.php?fbid" target="_blank ... 670&type=3

Для описания полёта : сверх машина :co_ol: .
Востаннє редагувалось Пон листопада 28, 2016 7:22 pm користувачем Phantom, всього редагувалось 1 раз.
«В наше время нужно говорить лишь о том, за что мы готовы нести ответственность в Вечности»--Авраа́м Ли́нкольн.

YP
МСМК ;-)))

Re: Combat 12.7 GT

Повідомлення YP » Вів серпня 23, 2016 9:31 pm

Верх - справді технора? Якась вона світленька...
UVODL06 (Technora)
Used on Panel 1 and on both Panel 3 & 4 together
(clear – transparent with large, black Technora fibers )
Same construction as PX10 (like PX10T but with no taffeta layer) but both the rectangular scrim and X-ply fiber is Technora which is three times stronger than polyester fiber. (Prior to 2012, ODL06 did not use the UV protected mylar film. On all sails with ODL06 cut after November 30th, 2011, the material used was the newer UVODL06 which does feature the UV stabilized mylar film).
Weight about 165 gm/m^2
https://www.willswing.com/hang-gliders/ ... formation/

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Вів серпня 23, 2016 10:17 pm

YP писав:Верх - справді технора? Якась вона світленька...
"Світленька технора" - це спецзамовлення. Світленькою технора стала завдяки, здається, діоксиду тітана, що входить в склад захисного (від УФ) покриття.
Якщо я не помиляюсь, то така технора з УФ-захистом (ODL06 UVP white) використовується Аеросом вже з 2014 року.

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Сер серпня 24, 2016 7:54 am

YP писав:Верх - справді технора? Якась вона світленька...
Так, технора ! Просто вона прозора і через неї видно нижню поверхню.
А Віктор трохи помилився у судженні. Переплутавши з молочним кольором тенори!
«В наше время нужно говорить лишь о том, за что мы готовы нести ответственность в Вечности»--Авраа́м Ли́нкольн.

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Сер серпня 24, 2016 5:51 pm

Phantom писав:А Віктор трохи помилився у судженні. Переплутавши з молочним кольором тенори!
Все можливе. Але...
1. Моя відповідь Примаку стосовно UVODL - безпомилкова. Так воно і є.
2. Стосовно верхньої поверхні твого апарату... порівнюємо візуально: знайди відмінність.

Зображення

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Сер серпня 24, 2016 6:30 pm

Вітя , на тих фото що ти виклав апарати мають технору як чорну

так і молочну. Іншої в Аеросі нема!!!!.
А якість камери та кут зйомки можуть змінити тональність .

І саме головне ти пропустив сонячне освітлення , придивись уважніше.

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Сер серпня 24, 2016 7:32 pm

Phantom писав:Вітя , на тих фото що ти виклав апарати мають технору як білу так і молочну. Іншої в Аеросі нема!!!!
Коля, щось ти почав плутатись. :hi_hi_hi:
Молочна технора - це і є технора додатковим з УФ-захистом. Тому вона й молочна (або - біла).
Подивись бланки замовлень. Там фігурує ODL06 у двох варіантах: smoke та UVP white. Третього не дано.
На тому колажі, що я навів, тільки одна обшивка виглядає як ODL06 UVP white (на фотці твого скшидла). Інші три - безперечно з ODL06 smoke.
Я наступного тижня зайду в Аерос. Подивимось...
До речі! Я впевнений на 100%, що ти не замовляв цю обшивку особисто. Просто так сталось, що вона дісталась тобі. :mi_ga_et:

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Сер серпня 24, 2016 8:31 pm

Виктор Мороз писав:
Phantom писав:Вітя , на тих фото що ти виклав апарати мають технору як білу так і молочну. Іншої в Аеросі нема!!!!
Коля, щось ти почав плутатись. :hi_hi_hi:
:
Придивись уважно я виправився ще до твого посту. Та і це не важливо взагалі. Технора чорна то тільки одного кольору. Іншої в Аєросі нема!!!!!!!!!!! Просто тебе ввело в оману освітлення

YP
МСМК ;-)))

Повідомлення YP » Сер серпня 24, 2016 11:28 pm

Виктор Мороз писав:
Phantom писав:А Віктор трохи помилився у судженні. Переплутавши з молочним кольором тенори!
Все можливе. Але...
1. Моя відповідь Примаку стосовно UVODL - безпомилкова. Так воно і є.
2. Стосовно верхньої поверхні твого апарату... порівнюємо візуально: знайди відмінність.

Зображення
На фото бачу тільки ромбічний перетин чорних ліній. На сайті ww там на фото потрійне переплетення. Хто як із спеців пояснить?

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Чет серпня 25, 2016 2:52 am

YP писав:На фото бачу тільки ромбічний перетин чорних ліній. На сайті ww там на фото потрійне переплетення. Хто як із спеців пояснить?
Як свідчить назва файлу цього зображення (з твого посилання) - cloth2010_ODL06.jpg - це тканина ODL06. 2010 - або рік початку виробництва цієї тканини, або це зображення було зроблено того року. Що для нас - неважливе.

Зображення

Отже, тут ми бачимо класичну так звану "технору" (відтінку "smoke"). Саме таку, яку використовує Аерос, ВВ, Ікаро2000 та Моєс.
На тому колажі три обшивки зроблені з використанням саме цієї тканюки. Щодо крила Миколи, то у мене є сумніви (стосовно "класичної" технори). Я й досі вважаю, що там - "супер-технора".
До речі, називати тканину ODL технорою - дуже некоректно, бо сама справжня технора - карбонові смужки, що переплетені ромбічно та прямокутно - це тільки частина цього ламінату.
Чому цю тканину назвали "смоук", хоча вона зблизька виглядає досить прозоро? Саме через прямокутну сітку. З деякої відстані, ця сітка починає зливатись в один сірий (напівпрозорий) тон, що нагадує димку. А ромбічне плетіння добре видно і з досить великої відстані.

Ще один момент.
ODL - тканина вітрильна і пафосна. Діменшн Поліант (ДП) не виробляє тканини для повітряних суден. А вітрила з ODLу використовуються... ну один сезон, ну, може, два. Навряд чи більше.
Вілс Вінг, здається, перші почали її використовувати і, знову - здаєтся, перші виявили, що цей ламінат - не дуже довготривалий проти УФ-опромінювання.
Тому вони зробили спецзамовлення, де зовнішні шари (прозорі плівки) мали підвищену стійкість до УФ. Такий ODL вони почали називати UVODL. Числа 04 та 06 - це умовна щільність ламінату.
Оскільки Аерос не міг замовити у ДП спецламінат Вілсів, то домовились, щоб ДП зробив ODL з іншою системою захисту. З використанням діоксиду тітану, про що я вже казав. Через те ламінат вийшов молочного відтінку.
Аерос називає цей ламінат ODLxx UVP white.

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Чет серпня 25, 2016 8:23 am

Вітя ти знову не віриш очам ! :ni_zia:
1) освітлення,
2) якість знімку.
Неси в Аерос тоді дві шоколадки для обговорення. :ya_hoo_oo:

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Чет серпня 25, 2016 3:28 pm

Політавши трохи у групових польотах зробив для себе суровий висновок ;) .Все на чому я раніше літав так то воно не літало а падало!!!! Бо Комбат 12.7 виграє навіть у 13.5 , годі говорити про інші модифікації.

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Чет серпня 25, 2016 5:08 pm

Phantom писав:Неси в Аерос тоді дві шоколадки для обговорення. :ya_hoo_oo:
Нічого не лусне? :-)
До речі, серійний номер обшивки можеш сказати?

Phantom
МСМК ;-)))

Повідомлення Phantom » Чет серпня 25, 2016 6:27 pm

Виктор Мороз писав:
Phantom писав:Неси в Аерос тоді дві шоколадки для обговорення. :ya_hoo_oo:
Нічого не лусне? :-)
До речі, серійний номер обшивки можеш сказати?
Ні , я заздалегіть натренував :-) .
А номер можу сказати тільки коли буду в Аеросі 29.08 у вечорі , або дзвони Паличу.

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Чет серпня 25, 2016 7:00 pm

Phantom писав:Ні , я заздалегіть натренував :-)
Що, тепер добре розтягується? ;;-)))

З.І. Шановне панство, вибачаюсь, але людина сама підставляється. Хіба можна стриматись? :-)

З.І.І. Наступне повідомлення буде після уточнення складу обшивки (згідно з даними форми замовлення).

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ruslan і 10 гостей