Обміняю безмачтовик на мачтовик(шило на мило))

Большая просьба - в объявлениях не забывайте указывать свое географическое местоположение

Модератор: Raven

Відповісти
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Обміняю безмачтовик на мачтовик(шило на мило))

Повідомлення ayskyline » Чет березня 23, 2017 6:55 pm

Розгляну можливість обміну свого старенького, але реально-прикольного безмачтового Діскуса-14(перший Фантом Артема Терьохіна) 2005року випуску на старий, польотаний(але не "вбитий") Діскус-13(в варіанті розбірного до 2+м пакету) або якийсь аналогічний(з метричними трубами).
По свому Діскусу-Фантому:
Наліт мабуть за 250-300год(тягався на АБ(по АБ питання до Джека), небагато і невисоко(до 300-400м) на малінці, пару десятків годин з москітою(не в перегруз), парус -верх матрікс, низ дакрон, поперечина дюраль, клепана.
Стан каркасу -більш-менш нормальний, частина тросів відносно нові, хлисти відносно нові, є запасні стійка і хлист. Стан обшивки -потрібна заміна, але думаю ще сезон-другий(не більше) політає(потім підійде стандартна обшивка діскуса з деякими модифікаціями типу зашити мачтовий отвір і зробити пару блискавок під другу пару антипік). А взагалі крило унікальне, по характеристикам між Діскусом та Комбатом, летить краще Діскуса, але не таке строге в керуванні як Комбат. На нього можна реально пересідати раніше ніж на Комбат, дуже добре підходить до пілотажу(прямі петлі я некрутив, але косі і вінговери норм) та маршрутів(включаючи досить жорсткі умови як для рівнин), нормально буксирується, безпроблемно літає та сідає. Легко та невимушено летить у парі з москіто(з тією що я продаю тут-же, на форумі).

Чому хочу крило простіше -не із-за простоти керування(яке в мого ДФ і так нестроге), а із-за ваги(недовантажую я свій безмачтовик відчутно) і перевозки, літаю я зараз нечасто, в основному стрибаю зверху-вниз -тягати безмачтовик важкувато, а перевезти у громадському траспорті взагалі майже неможливо, для пілотів з амбіціями це взагалі не проблеми, а як на мене то краще трохи гірші льотні характеристики, але дещо частіше літати.
Якщо кому цікаво -пишіть на гмейловську пошту qfox28 чи у фісьбук/фконтакт (Андрій Сидоров, можна знайти в групах Дельтаклуб ХАІ Ікар). Місцезнаходження крила -Київ.

http://my.mail.ru/mail/ay1980/photo/KrasniyKut/125.html" target="_blank
http://my.mail.ru/mail/ay1980/photo/201 ... t/684.html" target="_blank
Курликати -не мішки носити:)

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Re: Обміняю безмачтовик на мачтовик(шило на мило))

Повідомлення ayskyline » Пон квітня 03, 2017 5:42 pm

Також розгляну можливість обміну на крило класу сталкер/стелс/детермінант, або навіть атласоїд. Головне -площа 13(16 для атласоїда), можливість збирати в 2-х метровий пакет, вага менше кіл 28-ми і хоч і польотаний але "не вбитий" парус(особливо для атласоїда).

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » П'ят вересня 29, 2017 11:50 am

Також можливий обмін на б/в купол параплана(типу Вітамін-2, Мускат-3 або Стайл-3 чи Діскавері-5, площею не більше 24) або продам за 600ам.у.о.
П.С.: Стан в цілому льотний(літав крайній раз 24.09) але там поки-що немає однієї стійки(якщо потрібно то зроблю бужовану з кусків) і треба поміняти пару собачок на деяких блискавках, а запасні стійки(дві, одна з кусків, а інша непам'ятаю) та хлист покищо загубилися десь у товариша, якщо можливо раптом знайдуться то віддам) зате в бонус карбоновий спідбар(теж з невеличким траблом(один квік-пін нефіксується), але ремонтоздатно).
П.П.С.: Б/в дакроновий Таргет чи щось подібне в льотному стані ще цікавить%).

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Нед жовтня 22, 2017 9:22 pm

550 без бонуса, або ще 13-й таргет теж цікаво на обмінку%)

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » П'ят грудня 01, 2017 11:44 am

499, дешевше буде в комплекті з мотопідвіскою)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей