Продам Москито 2500$

Большая просьба - в объявлениях не забывайте указывать свое географическое местоположение

Модератор: Raven

Re: Продам Москито 2500$

Сообщение praktik » Пн июн 13, 2016 12:21 pm

ayskyline писал(а):Оскільки мені знов надійшла пропозиція щодо окремо вінні-пуха(парашута) -тепер можу продати москіта і без парашута, так буде відчутно дешевше, але спочатку моска, а потім вже парашут(не навпаки)). Тобто якщо ви легкий(десь60кг) пілот, якщо у вас не важкий дельт(до 30кг) -мабуть можете літати і з своїм 34-м(якшо не помиляюсь по верхній вилці)чи аналогом, хоча, звичайно, краще Ок-38-й чи аналог. Нагадую -в комлекті окрім вінні-пуховського є ще один, адаптований під СПСД контейнер, туди мабуть має якраз влізти 38-й, або з мінімальною перешивкою якийсь інший/менший парасоль%).

А скільки Ви хочете без парашюта?
praktik
1 разряд ;-)

Сообщение ayskyline » Пн июн 13, 2016 3:24 pm

1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Сообщение praktik » Вт июн 14, 2016 5:28 pm

ayskyline писал(а):1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.

Не проходять приватні повідомлення.
praktik
1 разряд ;-)

Сообщение Sergey » Вт июн 14, 2016 5:35 pm

praktik писал(а):
ayskyline писал(а):1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.

Не проходять приватні повідомлення.

Треба почистити особисті повідомлення від зайвого і активувати верхню строчку над списком повідомлень.
Сила вокруг тебя, везде, между мной, тобой, деревом, камнем...
Sergey
Командор

Сообщение ayskyline » Вт июл 12, 2016 3:06 pm

А часом хтось може знає -може кому треба мотор Ракет-120(власне з цієї москіти) у хорошому стані з ручною заводкою(85год з ресурсу)?
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Сообщение fredasa. » Вт июл 12, 2016 9:08 pm

Ціна?
fredasa.
1 разряд ;-)

Сообщение ayskyline » Вт июл 12, 2016 9:29 pm

-Ну якшо за новий без доставки з Швецій майже тищу єврів просють то я попросю 850 американських гривень з торгом). Мотор хороший, безпроблемний і мені подобається(звук як у справжнього гоночного моцика, а відчуття наче летиш на якомусь Фармані часів першої світової) але я заре не літаю, а агрегат простоює%). В комплекті з двиглом йде вся бензинова трахомудія(баки, каністри, фільтри, прокладки, трохи хорошого моторного мастила, деякі інструменти). Найкраще буде самовивіз з Києва, зразу і знімем з рами москіти якшо-шо. Правда ще є питання з шківом зубчатого редуктора що на двигуні, там ще є обгонна муфта, я ненаю чи можна їх розєднати бо я хочу шків редуктора все-таки залишити тіпа під новий мотор пізніше, такі справи%).
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Сообщение ayskyline » Чт окт 20, 2016 9:39 pm

https://www.youtube.com/channel/UCBmLrZ ... rBVrOcPIHQ -завантажив старі відео деяких цікавих польотів на москіто, а також старти-посадки на прохання пк)
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Сообщение ayskyline » Сб дек 24, 2016 10:38 am

Новорічна пропозиція -нащадка Вуаззена можна забрати ніби в россрочку, себто спочатку сам костюм літака(фюзеляж москіти)), трошки більше кіла у.о.), а потім, докупити по троху те що залишається(себто пропелери(десь по сотні), парашут, шассі та інше). А в проміжках можна доопрацювати літальний агрегат до рівня "блок2"(наприклад поставити тормоз гвинта(потрібні сталева лінійка на пів-метра, боуден і пара дрібних залізячок), критичної потреби в ньому нема, але річ дещо корисна)
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Сообщение ayskyline » Сб мар 04, 2017 12:06 am

1250 за мотопідвіску і один пропен, суперендуро(Анжело Да'Рігович над сибіром пролетів із бусликами) по ціні малокубатурного мотоцикла, дешевше нікуди%)
амбиции -не для птици...
ayskyline
Мастер спорта ;-))

Пред.

Вернуться в Купи-продайка