Продам Москито 2500$

Большая просьба - в объявлениях не забывайте указывать свое географическое местоположение

Модератор: Raven

praktik
1 разряд ;-)

Re: Продам Москито 2500$

Повідомлення praktik » Пон червня 13, 2016 12:21 pm

ayskyline писав:Оскільки мені знов надійшла пропозиція щодо окремо вінні-пуха(парашута) -тепер можу продати москіта і без парашута, так буде відчутно дешевше, але спочатку моска, а потім вже парашут(не навпаки)). Тобто якщо ви легкий(десь60кг) пілот, якщо у вас не важкий дельт(до 30кг) -мабуть можете літати і з своїм 34-м(якшо не помиляюсь по верхній вилці)чи аналогом, хоча, звичайно, краще Ок-38-й чи аналог. Нагадую -в комлекті окрім вінні-пуховського є ще один, адаптований під СПСД контейнер, туди мабуть має якраз влізти 38-й, або з мінімальною перешивкою якийсь інший/менший парасоль%).
А скільки Ви хочете без парашюта?

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Пон червня 13, 2016 3:24 pm

1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.
Курликати -не мішки носити:)

praktik
1 разряд ;-)

Повідомлення praktik » Вів червня 14, 2016 5:28 pm

ayskyline писав:1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.
Не проходять приватні повідомлення.

Sergey
Командор
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey » Вів червня 14, 2016 5:35 pm

praktik писав:
ayskyline писав:1600грошей в американських папірцях, а взагалі це шось у когось із нас глючить на компутері, бо я вам вже третю відповідь відправив в приватних повідомленнях проте шось вони непрочитані%). Пишіть краще на гмейловську пошту, або дзвоніть як є реальний інтерес.
Не проходять приватні повідомлення.
Треба почистити особисті повідомлення від зайвого і активувати верхню строчку над списком повідомлень.
Сила вокруг тебя, везде, между мной, тобой, деревом, камнем...

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Вів липня 12, 2016 3:06 pm

А часом хтось може знає -може кому треба мотор Ракет-120(власне з цієї москіти) у хорошому стані з ручною заводкою(85год з ресурсу)?

fredasa.
1 разряд ;-)

Повідомлення fredasa. » Вів липня 12, 2016 9:08 pm

Ціна?

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Вів липня 12, 2016 9:29 pm

-Ну якшо за новий без доставки з Швецій майже тищу єврів просють то я попросю 850 американських гривень з торгом). Мотор хороший, безпроблемний і мені подобається(звук як у справжнього гоночного моцика, а відчуття наче летиш на якомусь Фармані часів першої світової) але я заре не літаю, а агрегат простоює%). В комплекті з двиглом йде вся бензинова трахомудія(баки, каністри, фільтри, прокладки, трохи хорошого моторного мастила, деякі інструменти). Найкраще буде самовивіз з Києва, зразу і знімем з рами москіти якшо-шо. Правда ще є питання з шківом зубчатого редуктора що на двигуні, там ще є обгонна муфта, я ненаю чи можна їх розєднати бо я хочу шків редуктора все-таки залишити тіпа під новий мотор пізніше, такі справи%).

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Чет жовтня 20, 2016 9:39 pm

https://www.youtube.com/channel/UCBmLrZ ... rBVrOcPIHQ" target="_blank -завантажив старі відео деяких цікавих польотів на москіто, а також старти-посадки на прохання пк)

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Суб грудня 24, 2016 10:38 am

Новорічна пропозиція -нащадка Вуаззена можна забрати ніби в россрочку, себто спочатку сам костюм літака(фюзеляж москіти)), трошки більше кіла у.о.), а потім, докупити по троху те що залишається(себто пропелери(десь по сотні), парашут, шассі та інше). А в проміжках можна доопрацювати літальний агрегат до рівня "блок2"(наприклад поставити тормоз гвинта(потрібні сталева лінійка на пів-метра, боуден і пара дрібних залізячок), критичної потреби в ньому нема, але річ дещо корисна)

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Суб березня 04, 2017 12:06 am

1250американських шекелей за повноцінну мотопідвіску і один пропен(парашут якщо треба -ще 100 і другий проп теж сотня, можна докупити в мене з часом), повітряний суперендуро(Анжело Да'Рігович над сибіром пролетів із бусликами) по ціні малокубатурного мотоцикла, дешевше нікуди%)
П.с.: http://www.aeros.com.ua/news.php?lang=russian&id=401" target="_blank -дуже схоже))
Пара не своїх, зате якісних відео, дух передає точно:
https://vimeo.com/210240624" target="_blank

https://m.youtube.com/watch?v=8UVn92gZb" target="_blank ... e=youtu.be

1250 американских шекелей за полноценную мотоподвеску и один пропен (парашют если надо -еще 100 и второй проп тоже сотня, можно докупить у меня со временем), воздушный суперєндуро (Анжело ДаРигович над Сибирью пролетел с журавлями) по цене малокубатурного мотоцикла, дешевле некуда% )
П.С .: http://www.aeros.com.ua/news.php?lang=russian&id=401" target="_blank -очень похоже))
Пара не своих, зато качественных видео, дух передает точно:
https://vimeo.com/210240624" target="_blank

https://m.youtube.com/watch?v=8UVn92gZb ... e=youtu.be" target="_blank

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Сер квітня 26, 2017 5:25 pm

Минулого посту забув нагадати про те що при купівлі всього комплекту гамузом, з парашутом і запасним пропеллером буде невеличка знижка.

П.С.: З минулого досвіду з єксплуатації також можна рекомендувати придбання на двох-трьох пілотів, але приблизно схожого рівня. Себто за день двом цілком реально улітатись досхочу, а якщо трьом то теж непогано політати.

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Чет червня 08, 2017 9:03 am

Можу продати разом із своїм крилом( http://www.nebo-forum.kiev.ua/viewtopic ... 61b48fc6ed -безщогловий Діскус-Фантом-14, ще не обміняний) -так крило по ціні каркасу десь до 600у.о., а разом буде відчутно дешевше, бонус -карбоновий спідбар(б/в і з невеличким траблом, проте міцний та ремонтуємий).

П.С.:
- Что ты планируешь? - спросил он меня. - Я должен пролететь 5000 километров над Азией и мне нужно хорошее крыло. 
Джанни пригласил меня в фирму, где мы вместе с ним начали трудиться над доработкой «Стратоса», который и был тем, что мне требовалось. Тем временем я продолжал обдумывать, как же мне стартовать, ориентируясь, естественно, на моих пернатых партнеров. Птицы разбегались, махая крыльями, набирая стартовую скорость. И продолжали ими махать, пока не набирали высоту, на которой встречали восходящие потоки. Чтобы их использовать, они потом широко раскрывали крылья в статичное положение планирования, позволяющее экономить силы и энергию. Вопрос был только в том, как перенести эту технику на мое искусственное крыло, я ведь не мог им размахивать. Я решил оборудовать мой дельтаплан вспомогательным мотором, который я использовал бы при старте и для набора нужной для входа в термические потоки высоты — как это делают журавли. Мой выбор упал на «Москито» — систему, которая после множества неудачных попыток пилотов свободного полета была, наконец, реализована в законченном виде Йоханом Алингом. Легкий, маленький и аэродинамичный, «Москито» был отличным аппаратом, с помощью которого я мог, не увязая, разогнаться по берегу Оби и, дав моментальную тягу, стартовать. Он мог поднять меня с нуля до пятисот метров, после чего я мог его выключить и лететь в свободном полете. Его винт складывался автоматически и после этого имел совсем незначительное сопротивление воздуха. и Я связался с Иоханом, который тут же пообещал поддержку в таком необычном мероприятии. 
----------------
Активный машущий полет журавли используют в основном для местных перемещений, а во время сезонных миграций летят по-другому. Используя потоки вос- ходящего воздуха и кружась в режиме парения, они поднимаются под самые облака, откуда, постепенно снижаясь, скользят по пологой траектории к следу- ющему восходящему потоку, где снова возносятся к облакам. Такой энергосберегающий полет позволяет журавлям при соответствующей погоде покрывать за день до 1000 км. Однако тяжелые мотодельтапланы не могут парить и ведомые ими птенцы в состоянии пролетать в день в среднем 150 км. Коньком, фирменным знаком Анжело как пилота были его, без преувеличения, фантастические дости- жения на легких дельтапланах, обладающих почти птичьим качеством парения. При этом он прекрасно освоил полеты и на дельтапланах, снабженных ма- леньким легким мотором, позволяющим самостоя- тельно взлетать с земли. Пилотирование подобных аппаратов сродни искусству, а пилотов соответству- ющей квалификации можно пересчитать по пальцам. Именно по этой причине американским коллегам не удавалось перейти на естественный стиль журавли- ной миграции.
(Выдержки по теме из книги Анжело д'Арриго "Вслед за орлами")
Востаннє редагувалось Вів жовтня 03, 2017 3:24 pm користувачем ayskyline, всього редагувалось 1 раз.

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Чет липня 27, 2017 9:20 pm

Або обміняю москіто у повному комплекті на параплан(1-2, 22-23кв.м під вагу 63кг) можливо з підвіскою(теж якоюсь післяшкільною, під ріст 175) і зп, пара-система цікавить краще вітчизняна типу не старіше Діскавері-5 чи Стайл-3, б/в(б/у, щоб частина(десь третина) грошей залишилась).

П.С.: З діалогу з одним пілотом щодо чистого польоту я визначив такі умови чистого польоту:
Абсолютно чистий безмоторний політ -можливий хіба що у ві сні, бо-ж всі сучасні люди користуються моторами у навколопольотному житті, або зробити дельтаплан з бамбуку і домотканної тканини)). А якшо без жартів то жити на горі і ности дельт без участі моторних машин, хіба-що велосипед, буксировка за конями чи вітрильником)).

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » Вів жовтня 03, 2017 3:39 pm

Парашуту(вінні-пуху) в кінці року вийде термін -можливо віддам за так(або залишу собі), а зараз віддаю за 50ам.у.о., нагадую що купол тандемний, а значить має немаленький запас міцності, особливо для москіто(при деякому недовантаженні).

П.С.: можливий обмін москіто на дельт, цікавить щось діскусно-фоксяче в хорошому стані без доплати%).

ayskyline
Мастер спорта ;-))

Повідомлення ayskyline » П'ят грудня 01, 2017 11:45 am

1199 у комплекті з вінні-пухом, себто парашут вже віддам безкоштовно по причині закінчення його гарантії.
Це з одним пропеллером(другий можна докупити потім за 99 якшо-шо, або зразу все за 1250).

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей