Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Рупор руководства ФДСУ

Модератор: Raven

Відповісти
Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:20 pm

ПРОТОКОЛ №28-01.2016
28.01.2016 м.Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, П. Якимчук
Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко
Голова – Марчук В.
Секретар засідання – Бублик Є.
Представник спортивної секції – Лисенко Є.

Порядок денний:
1. Визначення розміру членських внесків на 2016 рік.
2. Стан справ з офіційним визнанням дельтапланерного спорту в Україні.
3. Окремі питання підготовки до ЧУ-2016 та ЧЄ-2016.
4. Питання про укладення угоди про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Якимчука П. щодо питання про визначення розмірів членських внесків у ФДСУ у 2016 р.
Вирішили: встановити розмір членських внесків на 2016 рік для учльотів, студентів та нелітаючих членів ФДСУ – 150 грн; для фріфлаєрів – 300 грн; для спортсменів – 500 грн.

2. Слухали: Буралченко Ю. про стан справ з офіційним визнанням дельтапла-нерного спорту в Україні.
Вирішили: Доручити Бурлаченко Ю. контролювати прийняття у Міністерстві та, за необхідності, доопрацювання Національних правил проведення дель-тапланерних змагань.

3. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., щодо ряду питань підготовки збірної до ЧЄ-2016 та організації проведення ЧУ-2016.
Вирішили: доручити Бублику Є. вивчити процедуру актуалізації бази даних ліцензій вітчизняних спортсменів та направити запит у ФАІ для надання ЧУ-2016 статусу 2-ї категорії ФАІ.

4. Слухали: Марчука В. про доцільність укладення угоди про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.
Вирішили: Уповноважити Марчука В. укласти угоду про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.

Президент ВФДСУ Марчук В.І.

Секретар засідання Бублик Є.О.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Re: Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:22 pm

ПРОТОКОЛ №16-02.2016
16.02.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко
Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко
Голова – Марчук В.
Секретар засідання – Бублик Є.

Порядок денний:

1. Обговорення можливостей виплати внеску FAI;
2. Порядок та можливості виплати внеску в ФАСУ;
3. Актуалізація питань з приводу організації та проведення Чемпіонату України 2016 р.;
4. Стан справ із можливістю проведення «Кубку завзятих».

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А. Бурлаченко Ю. щодо можливості сплати членських внесків у ВФДСУ у 2016 р.
Вирішили: в найближчий час визначитись із шляхами надходження фінансів для вчасної сплати внеску.

2. Слухали: Козло Я., Марчука В, Бублика Є. щодо питань перспективи збору членських внесків у ВФДСУ у 2016 р.
Вирішили: Доручили інтенсифікувати збір внесків та відшукання спонсорських каналів фінансування для вчасної оплати внеску FAI від ВФДСУ.

3. Слухали: Марчука В., Бурлаченко Ю. Козло Я., Червоненко А. про стан справ з реєстрацією змагань 2016 р. в міністерстві молоді та спорту.
Вирішили: Не інтенсифікувати процес реєстрації змагань 2016 року в міністерстві молоді та спорту через наявний брак часу до кінцевого терміну реєстрації.

4. Слухали: Марчука В., Бурлаченко Ю. Козло Я., Червоненко А. про необхідність розподілення напрямків прикладання зусиль у проведенні Чемпіонату України 2016 р.
Вирішили: Розподілили сектори відповідальності за виконання робіт з підготовки проведення Чемпіонату України 2016 р.

5. Слухали: Марчука В. про стан справ з наявністю потенціальних учасників початкових змагань «Кубок завзятих».
Вирішили: Перенести дату проведення змагань, орієнтовно на кінець літа, через брак підготовлених спортсменів-початківців. Провести на початку травня учбово-тренувальних зборів для підвищення льотної майстерності учльотів дельтапланерних клубів.

Президент ВФДСУ Марчук В. І.

Секретар засідання Бублик Є. О.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:23 pm

ПРОТОКОЛ №15-03.2016
15.03.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов
Представники спортивної секції – Є. Лисенко

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – Є. Бублик.

Порядок денний:
1. Обговорення Положення проведення Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.
2. Визначення та розподілення обов’язків по організації та проведенню Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.
3. Обговорення бюджету ВФДСУ та способів його наповнення.
4. Прийняття Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні.
5. Обговорення та прийняття Правил впорядкування прав та статусу членства у ВФДСУ.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. щодо питання розмір стартових внесків учасниками Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.

Вирішили: встановити розмір стартових внесків для членів ВФДСУ – 1000 грн; для усіх інших пілотів – 1500 грн.

Слухали: Пропозицію Червоненко А. – строк термін строку сплати стартового внеску та ввести пеню за перевищення строку.
Вирішили: пропозицію відхилити.

Слухали: пропозицію Бурлаченко Ю. про перенесення у проекті Положення змагань складу п.8.3 у п. 5.1.
Вирішили: пропозицію прийняти.

Слухали: пропозицію Козло Я. про виключення у проекті Положення змагань пунктів про джерела фінансування.
Вирішили: пропозицію прийняти.

Вирішили: доопрацювати проект Положення проведення Чемпіонату Украї-ни з дельтапланерного спорту 2016 р. з урахуванням пропозицій та викласти його на громадське обговорення не пізніше, ніж у тижневий строк.

2. Слухали: Червоненко А. про вартість одного з варіантів забезпечення санітарно-гігієнічних умов проведення змагань.
Вирішили: Не купувати біотуалети та не орендувати їх через нестачу коштів.

Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчук В., Лисенко Є. про розподілення задач, посад та обов’язків у проведенні Чемпіонату України з дельтаплане-рного спорту 2016 р.
Вирішили: Доручити Марчуку В. агітацію та збір стартової команди, підбір та попередні переговори з кандидатам на посаду Керівник польотів змагань.
Вирішили: назначити Головним суддею змагань Лисенко Є. та доручити йому організацію онлайн-реєстрації учасників.
Вирішили: назначити координатором змагань Козло Я.
Вирішили: доручити питання забезпечення підготовки карт, таск-бордів та виробництво футболок з символікою змагань доручити Матвєєву О.
Вирішили: доручити придбання комплектів винагород та бланків грамот переможців Бублику Є.

3. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Бублика Є. щодо стану бюджету ВФСУ та пошуку шляхів сплати внеску FAI до ФАСУ.

Козло Я. вніс пропозицію запропонувати керівництву фірми «АЕРОС» стати спонсорами ВФДСУ, а за це зарахувати всіх пілотів «АЕРОС» до складу ВФДСУ з правами пілотів-спортсменів.

Вирішили: підтримати пропозицію Козло Я. Доручити Марчуку В. та Козло Я. провести переговори із керівництвом «АЕРОС» під час проведення зустрічі з піонерами дельтапланеризму, які організували чи брали участь у першому Всесоюзному зльоті дельтапланеристів.

4. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. про необхідність прийняття Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні.
Козло Я. вніс пропозиції корекції у п. 3.3.1, 3.4.5 проекту Правил.
Вирішили: Прийняти внести запропоновані корекції. Надати відредаговану версію Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні на затвердження у Президію ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:06 pm

ПРОТОКОЛ №01-04.2016
01.04.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов
Представники спортивної секції – Є. Лисенко

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Затвердження Положення змагань Заочний Кубок України (ЗКУ) 2016р.
2. Затвердження Положення змагань «Кубок скаженого собаки» (КСС) 2016р.
3. Прийняття Дрозда І. В. у члени ВФДСУ згідно поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. щодо затвердження Положення ЗКУ 2016 р. у за-пропонованій редакції.
Вирішили: прийняти та затвердити Положення ЗКУ 2016 р. у запропонованій редакції.

2. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Бублика Є., Червоненко А., Лисенко Є. щодо обговорення пунктів Положення КСС 2016 р.

Вирішили: прийняти та затвердити редакцію Положення КСС 2016 р. після внесення правок, запропонованих Бурлаченко Ю.

3. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якімчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Дрозд І. В. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: Дрозда І. В. прийняти до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:06 pm

ПРОТОКОЛ №28-04.2016
28.04.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко, П. Яким-чук.

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття Бодрого О.О. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якимчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Бодрого О.О. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Бодрого О.О. до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:07 pm

ПРОТОКОЛ №01-06.2016
01.06.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко, П. Яким-чук.

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття Диріва І.Я. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якимчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Диріва І.Я. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Диріва І.Я. до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:07 pm

ПРОТОКОЛ №30-09.2016
30.09.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні:
Члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко.
Представник спортивної секції: Ю. Бурлаченко.

Голова засідання – В. Марчук.

Порядок денний:
Прийняття положення про правила розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017).

Слухали:

Ю. Бурлаченко, Я. Козло, В. Марчука, А. Червоненко про правила розрахунку рейтингових показників спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році.

Вирішили:

1. Запропоновані Спортивною Секцією зміни в положення про правила розра-хунку рейтингу у 2017 році дообговорити на форумі і прийняти не пізніше 20 грудня 2016 року. У випадку відсутності консенсусу по змінах, Положення буде автоматично продовжене в діючій редакції.
2. Початок льотного сезону 2017 року перенести на 21 грудня 2016 року.

Президент ВФДСУ В. Марчук

Секретар засідання Є. Бублик

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:08 pm

ПРОТОКОЛ №14-12.2016
14.12.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні:
Члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко.
Представники спортивної секції: Ю. Бурлаченко, Є. Лисенко.
Представник Ревізійної комісії: В. Єлдінов.

Голова засідання – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття положення про порядок розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017).
2. Прийняття положення про порядок формування національної збірної коман-ди України з дельтапланерного спорту.
Слухали:
Є. Лисенко, Я. Козло, А. Червоненко, Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов про змі-ни та доповнення у порядку розрахунку рейтингових показників спорт-сменів-дельтапланеристів у 2017 році.
Вирішили:
Прийняти положення про порядок розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017) з урахуванням запропоно-ваних виправлень та доповнень.

Результати голосування:
«За»: троє;
«Проти»: жоден;
«Утримався»: один.
Слухали:
Я. Козло, А. Червоненко, Є. Лисенко про порядок формування націона-льної збірної команди України з дельтапланерного спорту.
Вирішили:
Прийняти положення про порядок формування національної збірної ко-манди України з дельтапланерного спорту.

Результати голосування: Одноголосно «За».

Президент ВФДСУ В. Марчук

Секретар засідання Є. Бублик

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » П'ят травня 19, 2017 12:50 pm

ПРОТОКОЛ №15-05.2017
15.05.2017 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, І. Тарасюк, Р. Азьомов, В. Ткаченко

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – В. Ткаченко

Порядок денний:
Прийняття Данильченко К. А. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

Слухали: В. Марчука про прийняття до лав ВФДСУ пілота Данильченко К. А. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Данильченко К. А. до лав ВФДСУ.

Секретар засідання Ткаченко В. В.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість