Предложение-настоятельная просьба.

Цели, задачи, смысл существования Федерации дельтапланерного спорта Украины

Модератор: Raven

Відповісти
-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Предложение-настоятельная просьба.

Повідомлення -tyt-- » Вів липня 31, 2018 11:10 am

Раз выбрали себе президента-нищеброда, у которого денег нет кататься по соревнованкам, да и просто не успею я везде, помнить о всех сроках и всех опрашивать, то предложение членам федерации:

Если участвуете в соревнованиях, то сделайте тему в топике "Соревнования". И по возвращению оставьте краткую информацию:
Как соревнованки назывались,
Кде и когда проходили;
Какие места заняли украинские спортсмены, украинские команды. В дополнение, а не вместо, можно указать и ссылку на таблицу общих результатов.
А то федерация обеспечивает документальной поддержкой поездки на соревнованки, помогите федерации с документами в ответ.

А от организаторов наших соревнованок тоже было бы приятно получить краткую инфу про прошедшие соревнованки кроме названия даты и места:
Количество участников;
Пролётанные маршруты;
Список подиума;
Любая другая инфа про нужды и достижения (рекорды) соревнованок.

Давайте взаимодействовать.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Re: Предложение-настоятельная просьба.

Повідомлення -tyt-- » Сер серпня 01, 2018 1:14 pm

Вот пример хоть какой-то информации, не от участника и недостаточной, но хоть что-то:
viewtopic.php?p=99625#p99625
Wladimir Marchuk
55 IAP VVS

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Суб серпня 04, 2018 8:16 pm

Володі вже разказала, але ще продублюю тут на випадок, якщо хтось не знає. У ФДСУ є сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/HGUkraine/
Оскільки з мобільних пристороїв технічно простіше фото-відео викладанти саме у соцмережах, то найсвіжішу інфу від учасників змагань варто впершу чергу шукати там.
Ось наприклад, сторінка Кубуку Боржави: https://www.facebook.com/events/2203731 ... discussion Там можна подивитись фотки і відео посадок ))
На форумі все це теж варто дублювати, звичайно. Підтримую Володю.

Виктор Мороз
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення Виктор Мороз » Суб серпня 04, 2018 8:58 pm

Юля писав:
Суб серпня 04, 2018 8:16 pm
Вважаю, що саме "дублювати" не треба, але формальну частину - результати - закинути буде саме те.

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » Пон серпня 06, 2018 4:29 pm

Юля писав:
Суб серпня 04, 2018 8:16 pm
Володі вже разказала, але ще продублюю тут на випадок, якщо хтось не знає. У ФДСУ є сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/HGUkraine/
Оскільки з мобільних пристороїв технічно простіше фото-відео викладанти саме у соцмережах, то найсвіжішу інфу від учасників змагань варто впершу чергу шукати там.
...
1. Мене зовсім не цікавили медійні матеріали, коли я писав те прохання. А тільки коротка текстова інфа, яку особисто мене, дуже харить набирати на смартфоні.

2. Взагалі-то форум - це офіційний форум ФДСУ. А сторінка в соцмережі - це точно офіційна сторінка ФДСУ. де це вказано у доках? Поки такий стан речей, то може головну інформацію викладати саме на форумі, а от у соцбуках дублювати по бажанню?

Ще раз повторюсь: те прохання я писав щоб спробувати зобов'язати спортсменів, що приймають участь у змаганнях з участю і допомогою ФДСУ, витратити декілька хвилин і набрати декілька десятків літер у звіті за змагання.
Щоб при потребі мені не доводилось щаритись по сайтам минулих змаганнь, вишукуючи нфу проукр. спортсменів. Да і просто, мене іноді питають про ваші спортивні досягнення, а я не знаю що відповісти, бо ви не ділитесь інфою.
А сам ії шукати я не збираюсь - воно мені не цікаво.
Приймайте учась у діяльності ФДСУ, ви ж у ній самі зацікавлені.

ЗІ Нагадую, що з січня ВФДСУ не зареєстрована, печатка не дійсна і взагалі, такої організації офіційно не існує. Потрібно перереєстровувати, намагаємось зайнятись цим з Володею Ткаченко. А чи вдасться це нам - хто зна...
Wladimir Marchuk
55 IAP VVS

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Пон вересня 03, 2018 10:51 pm

-tyt-- писав:
Пон серпня 06, 2018 4:29 pm
ЗІ Нагадую, що з січня ВФДСУ не зареєстрована, печатка не дійсна і взагалі, такої організації офіційно не існує. Потрібно перереєстровувати, намагаємось зайнятись цим з Володею Ткаченко. А чи вдасться це нам - хто зна...
Як це не зареєстрована? Що сталось? Статут же міняли на останній конфернції якраз через зміни у законодавстві, чи не так?

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » Вів вересня 04, 2018 11:57 am

Юля писав:
Пон вересня 03, 2018 10:51 pm
-tyt-- писав:
Пон серпня 06, 2018 4:29 pm
Як це не зареєстрована? Що сталось? Статут же міняли на останній конфернції якраз через зміни у законодавстві, чи не так?
А осьтак :(
З січня треба було зареєструвати новий Статут, в який внесені необхідні зміни, що потребує законодавство..
Wladimir Marchuk
55 IAP VVS

Юля
МСМК ;-)))

Повідомлення Юля » Сер вересня 05, 2018 6:53 pm

-tyt-- писав:
Вів вересня 04, 2018 11:57 am

А осьтак :(
З січня треба було зареєструвати новий Статут, в який внесені необхідні зміни, що потребує законодавство..
Ясно. То треба реєструвати. Статут же готовий, правильно? давайте привертати молодь, якщо у президії нема часу.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей