Хто хоче взяти участь? Фотографи, АУ!

Рупор руководства ФДСУ

Moderator: Raven

Post Reply
User avatar
-tyt--
МСМК ;-)))
Posts: 2113
Joined: Fri Jul 16, 2004 5:30 pm
Location: Ukraine. Kiev
Contact:

Хто хоче взяти участь? Фотографи, АУ!

Post by -tyt-- » Fri Aug 16, 2019 11:19 am

Ось, прийшло на федеративну пошту:
Шановні представники громадськості!Інформуємо, що цього року Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу КМР (КМДА) вперше проводить конкурс на кращу творчу роботу серед громадських об’єднань - «Місто мрій».


До участі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, відповідно до умов Конкурсу: учасники повинні підготувати творчу роботу (виріб декоративно-прикладного мистецтва; живопис та графіка; художня фотографія; скульптура; художній твір (ессе, розповідь, поезія); музичний твір) про Київ – місто мрій і разом із заповненою анкетою та іншими документами, передбаченими Порядком проведення Конкурсу, подати їх Організатору Конкурсу. Роботи приймаються з 01 до 30 вересня 2019 року, понеділок-п'ятниця з 10.00 до 15.00 години за адресою: м.Київ, вул.Хрещатик, 50-б, каб.206 (контактний телефон 044 235 01 75).


Переможці конкурсу будуть нагороджені в рамках щорічного Київського Форуму організацій громадянського суспільстваКиївська громадська спільнота завжди об’єднувала навколо себе кращих представників української інтелігенції, була осередком прогресивної думки, забезпечувала збереження українського слова та відродження національних традицій і звичаїв. Історія громадського руху, зокрема в столиці, тісно пов'язана з іменами відомих діячів, які зробили вагомий внесок у перетворення нашого міста у місто мрій.


Ми сподіваємося, що цей Конкурс стане ще одним кроком на шляху створення міста, в якому кожен з нас мріє жити і де всі найзаповітніші мрії збуваються.Порядок проведення Конкурсу та анкету можна переглянути у додатках або ознайомитися на сайті Департаменту суспільних комунікацій.
Чекаємо на Вас !


--
Щоб переглянути це обговорення в мережі, відвідайте сторінку https://groups.google.com/d/msgid/publi ... groups.com.
Wladimir Marchuk
Warbirds -tyt--(Technician Yearning for Troubleshooting)
55 IAP VVS

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests